Telefon FAME MMA

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2020-01-28 21:11:02
  • Data modyfikacji: 2022-08-24 12:58:06
Telefon FAME MMA

Uzyskaj kontakt do federacji Fame MMA. Uzyskaj informacje dotyczące gal, cen biletów oraz pay-per-view. Kontakt z Fame MMA możliwy dla klientów na kilka sposobów.

Co to jest Fame MMA?

Fame MMA jest to federacja freak fight założona w 2018 roku przez czterech właścicieli, którymi są Wojtek Gola, Michał BOXDEL Baron, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak. Zawodnikami biorącymi udział w pojedynkach MMA i nie tylko są w większości influencerzy, youtuberzy i osoby z branży social media o dużych zasięgach internetowych. Do tej pory miejsce miało 15 gal freak fight w wielu miastach. Ostatnia gala 15 miała miejsce 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie. Fame MMA posiada również kilka innych projektów. Wypuścili oni swój własny token użytkowy Fame oraz stworzone zostały batony Fame sprzedawane w sieci sklepów Biedronka.

Kontakt Fame MMA

Do Fame MMA możliwy jest kontakt głównie elektronicznie. Na stronie posiadają specjalny formularz kontaktowy, który po wypełnieniu można wysłać do konsultantów Fame MMA. Wiadomości mogą dotyczyć wszelkich spraw związanych z galami, zakupem biletów ich cenami. Kontakt z federacją Fame MMA możliwy jest za pomocą adresu e-mail. Chcąc zadać pytanie do firmy można je kierować na e-mail Fame MMA: [email protected].

Telefon Fame MMA

Osoby preferujące kontakt telefoniczny niestety nie mają takiej możliwości. Telefon Fame MMA nie został podany na stronie internetowej. Klienci nie mogą skorzystać z telefonu Fame MMA, zatem pozostaje jedynie użycie innych danych do kontaktu. Jeśli Fame MMA telefon udostępni na swojej stronie to zostanie on zaktualizowany tak szybko jak to możliwe. Klienci chcący skontaktować się z Fame MMA muszą wybrać kontakt za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail lub platform społecznościowych.

Media Społecznościowe Fame MMA

Dobrym wyborem dla zainteresowanych do kontaktu może być użycie mediów społecznościowych. Fame MMA posiada konta na takich platformach jak Facebook, Instagram, Twitter, Youtube. Można spróbować kontaktu, wysyłając wiadomość na jednym z tych mediów.

Fame MMA 15

Gala Fame MMA 15 ma odbędzie się 26 sierpnia 2022 roku w piątek w łódzkiej Atlas Arena. Na stronie Fame MMA możliwy jest zakup pay-per-view na galę 15, na której odbędą się takie walki jak:

Marta Linkimaster Linkiewicz vs Aniela Lil Masti Bogusz
Marcin Xayoo Majkut vs Mikołaj Konopskyy Tylko
Mariusz Sarius Golling vs Marcin Polish Zombie Wrzosek
Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky
Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula
Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula / Tomasz Szalony Reporter Matysiak
Franciszek Franio Rusiecki vs Jakub Paramaxil Frączek
Rafał Takefun Górniak vs Filip Zabielski
Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias vs Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers)