Modivo telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-07 05:15:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 12:03:50
Modivo telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Modivo. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Modivo. Dane kontaktowe do Modivo są podane na stronie infolinii.

Modivo kontakt

Modivo to owoc pasji do piękna i mody. Specjalnie dla klienta Modivo przygotowało szeroką ofertę najlepszych marek odzieżowych premium, inspirowaną trendami i potrzebami klientów. Specjalnie wyselekcjonowany asortyment, łatwe zakupy, bezpieczne formy płatności, szybka dostawa i 100 dni na darmowy zwrot, kupowanie na Modivo to czysta przyjemność. Modivo Regularnie doceniają fachowcy z branży, partnerzy oraz Klienci, którzy wielokrotnie wyrazili swoje uznanie, przyznając prestiżowe nagrody - m.in.: Digital Excellence, eCommerce Polska, Effie Award, Imagine Excellence. Dzięki temu Modivo zbudowało renomę firmy godnej zaufania, która funkcjonuje na rynku według ściśle określonych zasad, przestrzega reguł zdrowej konkurencji, a w codziennej działalności przede wszystkim dba o nawet najbardziej wymagającego klienta. Aby spełnić oczekiwania, specjaliści przygotowali ofertę w oparciu o najnowsze trendy i szerokie portfolio marek premium, które ciągle się powiększa. Modivo jest oficjalnym dystrybutorem, współpracuje tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami. Gwarantuje wysoką jakość i oryginalność sprzedawanych produktów. Siedziba spółki Modivo S.A. zlokalizowana jest pod adresem ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra.

Chcąc skontaktować się z Modivo oferowane są różne metody kontaktu online jak i również przez telefon. Jednym ze sposobów kontaktu jest wysłanie bardzo prostego w obsłudze i intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Numer zamówienia
  • Temat zgłoszenia
  • Treść zgłoszenia

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta. Konsultanci postarają się odpowiedzieć jak najszybciej. Inną formą kontaktu online jest wysłanie zapytania bezpośredni na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Innymi dostępnymi formami online jest rozmowa na czacie z konsultantem na stronie lub poprzez aplikacje Messenger.

Modivo telefon 22 123 0 123 

Dostępna jest również linia telefoniczna Modivo. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 22 123 0 123. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele od 8:00 – 19:00. Linia telefoniczna to najszybsza forma kontaktu z Modivo.