0

Mata telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-07-04 00:30:35
  • Data modyfikacji: 2023-01-22 16:26:30
Mata telefon

Mata kontakt telefoniczny. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do Maty. Mata telefon, adres, numer telefonu. Informacje na temat artysty, single.

Telefon Mata

Mata, a dokładnie Michał Matczak urodził się we Wrocławiu w 2000 roku. Jest polskim raperem, piosenkarzem, a także twórcą tekstów. Mata w 2018 roku wydał pierwszy album koncepcyjny „Fumar Mata” a rok później w formie minialbumu. W 2019 roku za pośrednictwem wytwórni SBM Label został opublikowany na serwisie YouTube teledysk singla Maty „Patointeligencja”. Aktualnie artysta współpracuje z wytwórnią SBM Label. 

Niestety Mata nie udostępnia publicznie swojego telefonu. Osoby, które chcą skontaktować się z artystą mogą przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kontakt z Mata można uzyskać także, korzystając z portali społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook. 

Aktualnie działający numer telefonu do Maty to: artysta nie udostępnia fanom tego kanału kontaktowego.
Adres e-mail: [email protected]

Mata kontakt telefoniczny

Niestety z Mata kontakt telefoniczny nie jest możliwy do zrealizowania przez fanów. Kontakt można uzyskać przesyłając wiadomość mailową na adres [email protected]. Wiadomości zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe.

Mata adres e-mail: [email protected]
Telefon Mata: