0

Apart Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-05-09 06:50:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 13:48:43
Apart Telefon

Apart telefon to zespół wykwalifikowanych pracowników. Każde połączenie jest obsługiwane bardzo profesjonalnie. Telefon Apart.

Konkretny telefon Apart jest możliwością do uzyskania konkretnych i niezbędnych danych jak na przykład informacji dotyczących statusu swojego zamówienia w Apart online. W celu wybrania odpowiedniego telefonu do firmy Apart warto dowiedzieć się, co napisano w opisie numeru. Każdy telefon działa w konkretnych określonych godzinach. Kontakt z firmą Apart możliwy jest nie tylko w dni robocze. Telefon Apart dostępny jest także w soboty i niedziele. 

Telefon Apart

Telefon: 61 89 55 555
Dostępny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 19:45 oraz w niedziele w godzinach od 10:00 do 17:45.

Alternatywne metody kontaktu z Apart:
email: [email protected] lub [email protected] 
[email protected] - Inspektor Ochrony Danych

Oferta Apart

W przypadku wątpliwości dotyczących kart podarunkowych lub kuponów rabatowych chętnie zostaną one rozwiane dzięki Apart telefon. Dzwoniąc pod wybrany numer Apart, możliwe jest uzyskanie najnowszych informacji dotyczących aktualnych zniżek. Najszybszym sposobem poradzenia sobie z problemem karty podarunkowej jest skorzystanie z dostępnych opcji skontaktowania się z Apart. W przypadku zamówienia na Apart online jest możliwość zwrócenia zakupionego produktu.