Świat Książki telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-08-17 23:42:54
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 16:45:32
Świat Książki telefon

Skontaktuj się ze sklepem Świat Książki telefonicznie dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna Świat Książki dla zainteresowanych.

Świat Książki kontakt

Świat Książki jest to księgarnia, która należy do spółki Dressler Dublin. Kontakt ze sprzedawcą jest możliwy na kilka różnych sposobów. Najczęściej wybieraną formą kontaktu ze Światem Książki jest wykorzystanie poczty elektronicznej. Wiadomości należy wysyłać na adres skrzynki e-mail księgarni Świat Książki. Wiadomości jednak należy przesyłać do odpowiedniego działu.

Gdy kontakt Świat Książki dotyczy sprawy przetwarzania danych osobowych, wiadomości należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Jednak w przypadku chęci podjęcia współpracy z księgarnią Świat Książki wszelkie zapytania i wiadomości należy kierować pod adres poczty elektronicznej [email protected]

Dodatkowe pytania do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Świat Książki należy zadawać, korzystając z formularza kontaktowego. Należy go odpowiednio uzupełnić, wpisując do arkusza dane kontaktowe oraz wiadomość z zapytaniem do konsultantów. Wysyłając za pomocą formularza kontaktowego zgłoszenia do Biura Obsługi Klienta, można liczyć na szybki kontakt z pracownikami zajmującymi się obsługą klienta. 

E-mail (sprawy dot. ochrony danych): [email protected]
E-mail (współpraca): [email protected]

Świat Książki telefon

Poszukując numeru kontaktowego na telefon Świat Książki, można napotkać pewien problem. Otóż telefon Świat Książki nie jest aktualnie dostępny. Telefon Świat Książki nie jest jeszcze obsługiwany przez konsultantów i jedyną formą pozwalającą na kontakt Świat Książki jest formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jeżeli telefon Świat Książki zostanie uruchomiony i udostępniony dla klientów, na stronie telefonu dane zostaną zaktualizowane.