0

PayU telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-03-21 20:11:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 16:29:57
PayU telefon

Telefoniczny kontakt z PayU. Aktualny numer telefonu do PayU dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna PayU. Skontaktuj się telefonicznie z PayU dzięki numerowi na stronie.

PayU kontakt

Kontakt PayU możliwy jest na parę różnych sposobów. Klienci, chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta PayU mają wiele możliwości do wyboru. Kontakt PayU jest realizowany między innymi poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest dla klientów indywidualnych na stronie internetowej. Arkusz taki, należy odpowiednio uzupełnić, wpisując do niego między innymi wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość do konsultantów Biura Obsługi Klienta, a następnie można go wysłać. Dzięki formularzowi kontaktowemu klienci indywidualni mogą uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odpowiadają na wszelkie wiadomości od klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Dla klientów biznesowym również jest możliwość na kontakt PayU poprzez formularz kontaktowy. Wszyscy zainteresowani mogą wypełnić taki arkusz i dzięki podanym w nim danym pracownicy PayU będą mogli przygotować specjalną spersonalizowaną ofertę handlową.

Inną formą pozwalającą na kontakt PayU online jest wysyłanie wszelkich pytań i problemów bezpośrednio na pocztę elektroniczną pod adresem [email protected]. Gdy jednak sprawa dotyczy doładowań w PayU, wtedy wiadomości należy kierować na adres e-mail [email protected].

Adres (siedziba główna): ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań
Adres (biuro handlowe): ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

E-mail: [email protected]
E-mail (ds. doładowań): [email protected]

Telefon PayU

Telefon PayU obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00. Telefon PayU działa pod numerem kontaktowym +48 61 628 45 05. Aby uzyskać potrzebną pomoc techniczną, warto jest zadzwonić właśnie na numer kontaktowy, który prowadzi na telefon PayU.

Telefon: +48 61 628 45 05