0

OBI telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-04 09:46:41
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 13:57:30
OBI telefon

Telefon OBI znajduje się dla zainteresowanych na stronie internetowej. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania pomocy lub informacji. Aktualne dane kontaktowe do sklepów budowlanych OBI.

Co to jest OBI?

OBI to sieć sklepów budowlanych z siedzibą w Niemczech założonych w 1970 roku, w których można znaleźć materiały do budowy domów, a także przedmioty do wykończenia wnętrz. W asortymencie sklepu można znaleźć materiały budowlane, narzędzia, zestawy mebli, panele, płytki, drzwi oraz wszelkiego rodzaju inne materiały pomocne przy wykańczaniu wnętrz. Sklep OBI świadczy także dodatkowe usługi jak projektowanie kuchni i łazienki, cięcie płyt meblowych na wymiar, montaż i wiele więcej. Klienci mają możliwość robienia zakupów w sklepach stacjonarnych OBI, a także kompletując zamówienie online.

Kontakt OBI

Kontakt z OBI możliwy jest w sposób elektroniczny, wypełniając formularz kontaktowy. Na stronie internetowej znajduje się lista tematów i pytań dostępnych dla klientów. Po wybraniu interesującego klienta zagadnienia pojawia się sugerowana odpowiedź i rozwiązanie problemu. Poniżej wyświetla się pytanie, czy ta odpowiedź jest wystarczająca. Zainteresowany ma możliwość wybrania opcji „NIE” jeśli wciąż odpowiedź jest niejasna. Dopiero wtedy na ekranie pojawia się cały formularz kontaktowy, który można uzupełnić i wysłać do konsultantów pracujących w dziale Obsługi Klienta.

W przypadku chęci wysłania zapytania bezpośrednio na adres poczty elektronicznej możliwe jest to do wykonania w sprawie reklamacji oraz zwrotów. OBI podaje adres e-mail przeznaczony do zgłaszania takich spraw. E-mail OBI to: [email protected].

Telefon OBI

OBI udostępnia swoim klientom telefon OBI do kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Telefon OBI znajduje się na stronie internetowej i działa tylko w podanych godzinach. Telefon OBI odbierany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 22:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 21:00. Telefon OBI do kontaktu z pracownikami sieci sklepów OBI to: 800 624 624. Konsultanci bez problemu są w stanie odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju pytania klientów związane z produktami, usługami oraz zamówieniami.

Sklepy OBI

Firma OBI posiada ponad 40 sklepów w polskich miastach. Na stronie internetowej udostępnione zostały sklepy OBI wraz z ich dokładnymi danymi adresowymi. Sklepy posiadają dokładne dane na temat godzin otwarcia poszczególnych sklepów. Dodatkową funkcją jest możliwość wybrania swojego najbliższego marketu budowlanego OBI, dzięki czemu klient poszukujący różne produkty, jest w stanie uzyskać informacje na temat ilości dostępnego produktu w danym sklepie. Zatem istnieje możliwość skontaktowania się z konkretnym sklepem.

E-mail OBI

W przypadku chęci kontaktu z konkretnym sklepem OBI, klienci mają możliwość skorzystania z adresu poczty elektronicznej. Każdy sklep posiada swój własny e-mail OBI, na który zainteresowani mogą kierować wszelkiego rodzaju zapytania.

Media OBI

Dla mediów sklepy OBI przygotowały specjalny numer telefonu, na który można dzwonić. Obsługuje on wyłącznie połączenia od dziennikarzy i innych osób pracujących w mediach. Telefon OBI do kontaktu to: +48 519 510 175.