Microsoft Teams kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2022-10-27 16:42:23
  • Data modyfikacji:
Microsoft Teams kontakt

Kontakt z Microsoft Teams. Jak skontaktować się z Microsoft Teams. Informacje na temat kontaktu z Microsoft Teams za pomocą numeru telefonu.

Kontakt Microsoft Teams

Microsoft Teams to usługa internetowa oparta na chmurze zawierająca zbiór narzędzi i usług do współpracy zespołowej. Usługa posiada również opcje łączenia funkcjonalności z innymi produktami od Microsoftu. Microsoft Team posiada opcje takie jak spotkania online, połączenia głosowe i wideo dla pojedynczych osób i grup. Skontaktować się z Microsoft Teams można za pomocą formularzu kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej Microsoft Teams oraz za pomocą numeru telefonu. Kontakt z Microsoft Teams można nawiązać przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie Microsoft Team, można w nim zadawać pytanie na które odpowie support Microsoftu. Skontaktować się z Microsoftem można również na ich stronie internetowej, gdzie istnieje wiele odpowiedzi na problemy użytkowników Microsoft. Link do strony znajduje się poniżej.

Strona supportu Microsoft Teams: support.microsoft.com/windows

Kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta Microsoft można nawiązać również przez numer telefonu który znajduje się na stronie internetowej Microsoft Teams oraz poniżej:

Telefon: 801 802 000  lub +48 22 594 1999

Warto także pamiętać, że biuro obsługi klienta Microsoft Teams działa w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do piątku.

Microsoft Teams Telefon

Kontaktować się z Microsoft Teams można przez numer telefonu znajdujący się na stronie Microsoft Teams. Microsoft Teams działa jako aplikacja desktopowa, istnieje również możliwość uruchomienia aplikacji na dwóch urządzeniach. Ta funkcja jest dostępna na Androidzie oraz IOS, dzięki Microsoft Teams istnieje także opcja połączenia komputera z telefonem, Mając takie połączenie jest możliwość na szybkie i łatwe przesyłanie plików pomiędzy urządzeniami.