0

Telefon Teatr im. S. Jaracza w Łodzi

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-12-20 16:57:27
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 12:37:20
Telefon Teatr im. S. Jaracza w Łodzi

Teatr Jaracza w Łodzi telefon - kontakt telefonicznie z Łódzkim teatrem. Uzyskaj szczegółowe informacje korzystając z danych kontaktowych do placówki.

Teatr im. S. Jaracza kontakt

Teatr im. S. Jaracza jest najstarszym Łódzkim teatrem, który po dziś dzień kontynuuje tradycje najstarszej stałej sceny w mieście, uruchomionej 6 października 1888 roku poprzez inicjatywę Łucjana Kościelskiego.

Teatr Jaracza kontakt umożliwia dzięki podanym na oficjalnej stronie informacjom. Możliwe jest dzięki temu zakupienie biletów czy uzyskanie informacji na temat aktualności oraz planowanych wydarzeń. Teatr Jaracza telefon obsługuję głównie przez centrale oraz kasę biletową, dzięki czemu możliwy jest telefoniczny zakup biletów. Niemniej jednak możliwe jest również uzyskanie kontaktu z innymi działami poprzez uzyskanie informacji ze strony internetowej.

Teatr im. S. Jaracza telefon

Aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące teatru i jego wydarzeń, można skontaktować się z teatrem telefonicznie. Teatr Jaracza telefon obsługuję przez punkt centrale oraz kasy biletowe, dzięki czemu bilety na seanse można kupić również telefonicznie. Ponadto istnieje możliwość zwiedzenia teatru po wcześniejszym umówieniu.

Teatr Jaracza telefon centrala
42 662-33-00

Teatr Jaracza telefon kasa biletowa
42 662 33 33/35

Teatr Jaracza e-mail

Teatr Jaracza umieścił również na swojej stronie internetowej adres e-mail, za pomocą którego można wysyłać wiadomości z pytaniami. Możesz także kupić bilety lub kupić wycieczkę do teatru przez e-mail Teatr Jaracza

Teatr Jaracza adres e-mail centrala
[email protected]

Teatr Jaracza dane kontaktowe

Teatr Jaracza dane kontaktowe udostępnia na swojej stronie internetowej. Można je wykorzystać do poznania obiektu i zakupu biletów, dodatkowo można zarejestrować się na wizytę w teatrze lub obejrzeć spektakl pod podanym adresem.

Teatr Jaracza adres
ul. Kilińskiego 45, 90-257 Łódź