Telefon Grand Hotel Boutique Rzeszów

Telefon Grand Hotel Boutique Rzeszów

Grand Hotel Boutique Rzeszów Centrum Telefon - zarezerwuj wizytę w hotelu. Skontaktuj się z personelem. Aktualny numer na recepcje hotelu. Sprawdź więcej

Grand Hotel Boutique - Rzeszów Centrum kontakt

Grand Hotel Boutique to czterogwiazdkowy hotel znajdujący się w ścisłym centrum Rzeszowa, a dokładnie nieopodal rynku Rzeszowskiego. Hotel posiada restauracje oraz SPA dla gości hotelowych, oraz osób spoza hotelu. Grand Hotel Boutique basen posiadający w swojej ofercie udostępnia bezpłatnie dla każdego gościa hotelowego.

Grand Hotel Boutique kontakt dostępny jest telefonicznie oraz drogą elektroniczną. Grand Hotel Boutique telefon obsługiwany przez recepcję jest całodobowy. Kontakt online możliwy jest za pośrednictwem znajdującego się na stronie adresu e-mail. Aby uzyskać informacje na temat restauracji Grand Hotel Boutique, można również skontaktować się osobiście poprzez recepcje hotelu. W przypadku przekazania opinii lub zadania pytania ogólnego dostępna jest również możliwość wysłania wiadomości poprzez media społecznościowe.

Grand Hotel Boutique telefon

Grand Hotel Boutique telefon do recepcji dostępny jest na stronie i służy w celach zarezerwowania pobytu, wystawienia opinii, czy uzyskania wszelakich informacji dotyczących hotelu. Aby skontaktować się, wystarczy wykorzystać Grand Hotel Boutique telefon dostępny na oficjalnej stronie.

Grand Hotel Boutique telefon kontaktowy:
+48 17 250 00 00

Grand Hotel Boutique dział sprzedaży i marketingu:
+ 48 17 250 00 80/81

Grand Hotel Boutique kontakt online

W celu pozyskana informacji dotyczącej pobytu lub świadczonych usług przez placówkę dostępny jest również Grand Hotel Boutique kontakt online. Aby to zrobić, należy skorzystać z podanego na stronie adresu e-mail lub wypełnić formularz kontaktowy. Dodatkowo jest możliwość wysłania wiadomości prywatnej przez media społecznościowe, na których hotel posiada swoje konto.

Grand Hotel Boutique adres e-mail:
[email protected]

Grand Hotel Boutique dział sprzedaży i marketingu:
[email protected]

Grand Hotel Boutique dane kontaktowe

Jeśli jest taka możliwość, najlepszym sposobem jest udanie się do recepcji hotelu i rozmowa z jego obsługą. Osoby z recepcji udzielą wszystkich informacji dotyczących usług świadczonych przez hotel oraz informacji na temat pobytu. Grand Hotel Boutique dane kontaktowe udostępnia na swojej stronie.

Grand Hotel Boutique adres:
Księdza Feliksa Dymnickiego 1a, 35-030 Rzeszów, PL