0

Klub Enklawa telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-01-29 19:04:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 12:34:37
Klub Enklawa telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Klubem Enklawa. Aktualne dane kontaktowe Klubu Enklawa dla klientów udostępnione na stronie internetowej. Rezerwacja możliwa online lub przez telefon.

Co to Klub Enklawa

Klub Enklawa jest klubem nocnym znajdującym się w Warszawie przy ulicy Mazowieckiej 12. Jest to miejsce, gdzie można spędzić wieczór w imprezowym klimacie. Klub otwarty jest od środy do soboty w godzinach od 22:00 do 5:00 dnia następnego. W przypadku niedzieli, poniedziałku i wtorku klub nie jest czynny dla klientów. Istnieje wiele możliwości kontaktu z Klubem Enklawa.

Kontakt Klub Enklawa

Do Klubu Enklawa możliwy jest kontakt za pomocą telefonu oraz adresu poczty elektronicznej jednak najbardziej podstawową formą jest skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie internetowej klubu. W formularzu konieczne jest podane kilku danych takich jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Ilość gości
  • Data i godzina
  • Treść wiadomości

Formularz kontaktowy jest bardzo prostą i wygodną formą kontaktu. Istnieje możliwość skorzystania z formularza w celu rezerwacji miejsca w klubie. Oprócz formularza kontaktowego można skorzystać z telefonu klubu lub adresu e-mail klubu udostępnionego dla zainteresowanych.

Telefon Klub Enklawa

W przypadku chęci kontaktu z Klubem Enklawa z wykorzystaniem innej formy kontaktu niż formularz kontaktowy istnieje taka możliwość. Można skorzystać z telefonu Klubu Enklawa. Klub Enklawa telefon udostępnił na stronie internetowej dla klientów. Telefon Klub Enklawa to: +48 698 997 909. Dzwoniąc na telefon, możliwe jest uzyskanie informacji w sprawie harmonogramu organizowanych specjalnych imprez, rezerwacji miejsca w klubie lub skontaktować się można w sprawie zgubionych rzeczy. Telefon Enklawa odbierany jest przez pracowników klubu.

E-mail Klub Enklawa

W przypadku chęci kontaktu z klubem Enklawa możliwy jest również kontakt, wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej. Warto z tej opcji skorzystać na przykład w przypadku, gdy telefon klubu Enklawa nie odpowiada. Jest to bardzo wygodna forma kontaktu dla klientów. E-mail Klub Enklawa to: [email protected]. Na wiadomości odpowiadają pracownicy tak szybko jak to możliwe.