Answear telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-24 07:07:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 13:44:23
Answear telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Answear. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Answear. Dane kontaktowe do Answear podane na stronie infolinii.

Answear kontakt

Answear to moda online dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Answear to multibrandowy sklep internetowy, w którym można kupić ubrania, buty i dodatki bez wychodzenia z domu. W ofercie znajduje się ponad 400 światowych oryginalnych marek: Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, DKNY, Adidas, Nike, Columbia i wiele innych. Answear tworzy również własną markę answearLab, dedykowaną silnym, nowoczesnym i niezależnym kobietom. Answear inspiruje od 2001 roku, jest obecnie w 9 krajach Europy Środkowo-Wschodniej: Polsce, Czechach, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Węgrzech i Słowacji. Atutem Answear jest szybka i bezproblemowa dostawa nawet w 24 godziny oraz prosty zwrot. Zamówienie wysyłane są w jednej paczce, co jest nie tylko wygodne, ale także przyjazne środowisku. Można wybierać pomiędzy różnymi formami dostawy i bezpiecznymi metodami płatności. Oferowany również jest program lojalnościowy Answear Club, dzięki któremu kolejne zakupy można zrobić nawet o połowę taniej. Przejrzysta strona internetowa i wszechstronna aplikacja mobilna sprawiają, że klienci kochają zakupy przez internet. Jedną z form kontaktu z Biuro Obsługi Klienta jest zadzwonienie na telefon podany na stronie Answear, drugą opcją jest wysłanie zapytania poprzez adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Konsultanci postarają się odpowiedzieć jak najszybciej. Siedziba Answear jest zlokalizowana pod adresem Aleja Pokoju 18, 31-564 Kraków, Polska. Dane kontaktowe w sprawie zamówień pod adresem:
E-mail: [email protected] Telefon: 665 850 234

Answear telefon (0) 801 801 569

Dostępna jest także linia telefoniczna Answear pod podanym numerem telefonu (0) 801 801 569. Konsultanci odbierają przychodzące połączenia telefoniczne tylko i wyłącznie w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy linia telefoniczna jest nieczynna.