Liu Jo Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-29 09:24:23
  • Data modyfikacji: 2023-01-10 18:37:00
Liu Jo Telefon

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Liu Jo. Liu Jo kontakt telefoniczny dla klientów. Liu Jo telefon, adres, kontakt, e-mail.

Telefon Liu Jo

Liu Jo to jedna z topowych włoskich marek odzieżowych z sektora premium. Osoby, które chcą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Liu Jo mogą wykonać to na kilka sposobów. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania oraz innego rodzaju wiadomości klienci mogą wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected] lub [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Liu Jo starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. 

Na głównej stronie internetowej Liu Jo można znaleźć formularz kontaktowy. Aby uzyskać kontakt, należy go wypełnić, wpisując wszystkie wymagane dane oraz odpowiednią treść. Poprawnie uzupełniony formularz trafia do Biura Obsługi Klienta Liu Jo.

Telefon Liu Jo: 00 800 300 12015
Liu Jo adres e-mail: [email protected] lub [email protected]

Liu Jo kontakt telefoniczny

Oferowany przez Liu Jo kontakt telefoniczny jest możliwy do zrealizowania przez klientów. Telefon Liu Jo funkcjonuje pod numerem 00 800 300 12015. Warto wiedzieć, że jest to najszybszy kanał kontaktowy, dzięki któremu można natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Należy pamiętać, że połączenia mogą zostać zrealizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Telefon Liu Jo obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy. Dzięki temu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy każdemu klientowi.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Liu Jo to: 00 800 300 12015
Adres e-mail: [email protected] lub [email protected]