Hankook telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-11-05 10:42:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:30:40
Hankook telefon

Linia telefoniczna Hankook możliwa dzięki dostępności infolinii. Skontaktuj się z Hankook poprzez numer telefonu w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Hankook kontakt

Hankook Tire to południowokoreańska firma produkująca opony. Hankook z siedzibą w Seulu jest siódmą co do wielkości firmą oponiarską na świecie. W 2021 roku w ramach obchodzenia 80. rocznicy założenia Hankook rozpoczął budowę zakładów produkcyjnych w Chongqing w Chinach oraz Bekasi w Indonezji, co znacznie zwiększyło możliwości rozwoju. Ponadto firma wyprodukowała oficjalną oponę wyścigów Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Niemczech – największego wyścigu samochodowego na świecie, a w 2013 r. rozpoczęła prace ziemne w ramach budowy kolejnego centrum badawczego o zaawansowanym technologicznie wyposażeniu. Jednym ze sposobów kontaktu z Hankook oprócz telefonu jest wypełnienie specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Kategoria
  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Tytuł
  • Treść wiadomości

Po prawidłowym uzupełnieniu arkusza zostanie on przesłany do konsultantów z Biuro Obsługi Klienta. Pracownicy postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na wysłane zapytanie. Inną formą kontaktu jest wysłanie zapytania nurtującego klienta na adres elektronicznej poczty internetowej – [email protected], za jego pomocą można przesłać zgłoszenia jak i również zapytania dotyczące Hankook.

Adres spółki Hankook Tire Polska Sp. z o.o. zlokalizowany jest pod adresem – ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa, Polska

Infolinia Hankook

Dzięki dostępowi do infolinii możliwe jest zadzwonienie za pomocą podanego numeru telefonu +48 22 395 5885 do Biuro Obsługi Klienta. Konsultanci są w gotowości na odbieranie połączeń telefonicznych w wyznaczonych do tego godzinach, należy znaleźć informacje na stronie dotyczące godzin obsługi. Warto jednak przed wykonaniem połączenia na podany numer telefonu zapoznać się z sekcją FAQ przygotowaną przez ekspertów, zawierającą najczęściej zadawane pytania przez klientów.

Hankook telefon +48 22 395 5885