0

Apple TV+ telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-07-25 21:53:55
  • Data modyfikacji: 2022-07-04 15:20:20
Apple TV+ telefon

Apple TV+ kontakt online i aktualny numer telefonu. Apple TV+ telefon do centrum pomocy. Apple TV+ adres e-mail pomocy technicznej. Apple TV+ dostęp do usługi premium Apple Originals.

Apple TV+ kontakt

W przypadku problemów z Apple TV+ można skontaktować się z obsługą Apple TV+. Najłatwiejszym sposobem uzyskania pomocy jest skontaktowanie się ze wsparciem Apple TV+ online, logując się do portalu obsługi klienta na stronie kontaktowej Apple. Ponadto, wsparcie Apple TV+ jest dostępne telefonicznie na infolinii. Szukający informacji powinni wiedzieć, że Apple TV+ numer telefonu to 800 702 322. Obsługa klienta możliwa jest w wybranym języku w podanych poniżej godzinach pracy. Telefon kontaktowy Apple TV+ jest dostępna od godziny 9:00 we wszystkie dni robocze i kończy udzielanie wsparcia o godzinie 18:00. Podany numer Apple TV+ to ogólny numer kontaktowy, pod którym można uzyskać wiele informacji na temat wszystkiego, co związane z Apple TV+. 

Mimo że Apple TV+ kontakt oferuje przez telefon, to dla informacji klientów firma udostępnia także kontakt online. Jeśli ktoś potrzebuje pilnie skontaktować się z centrum pomocy, może to zrobić poprzez formularz online dostępny na ich stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji.

Apple TV+ telefon do pomocy technicznej: 800-702-322

Apple TV+ telefon

Apple TV+ infolinia jest obsługiwana przez konsultantów, którzy są świetnie przeszkoleni do pracy z klientami w dziale pomocy. W czasie rozmowy można zapytań o wszelkie sprawy dotyczące usługi Apple TV+. Pytania mogą dotyczyć subskrypcji, dostępności nowych filmów, czy też zakończenia korzystania z usługi.  

Platforma Apple TV+ działa w oparciu o subskrypcje użytkowników. Po wykupieniu abonamentu zyskuje się  dostęp do oryginalnych produkcji dostępnych tylko na Apple TV+. A najlepsze jest to, że po zakupie nie ma żadnych reklam! Ta specjalna oferta jest dostępna za pomocą Apple TV+ Apple Originals. Po opłaceniu za tę dodatkową funkcję opcja brak reklam powinna automatycznie wyłączyć jakąkolwiek komunikację marketingową.

Dzięki tej subskrypcji zyskujesz dostęp do produkcji Apple Originals oraz wielu innych ciekawych filmów dostępnych w bibliotece.  Po wykupieniu abonamentu będzie można oglądać programy telewizyjne i filmy na smartfonie lub tablecie, a nawet na laptopie lub komputerze.