Telefon Starling Bank

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-05-03 02:48:32
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 15:48:56
Telefon Starling Bank

Aktualne dane teleadresowe do Starling Banku. Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Starling Banku. W przypadku problemów i pytań w sprawie konta w banku skorzystaj z pomocy pracowników na infolinii telefonicznej Starling Bank.

Co to jest Starling Bank?

Starling Bank jest to bardzo młody bank założony w 2014 roku działający w Wielkiej Brytanii. Zapewnia on usługi dla prywatnych kont oraz dla klientów biznesowych. Bank posiada swoją stronę internetową, na której można sprawdzić całą listę świadczonych usług. Konto w Starling Banku możliwe jest również do założenia online przez internet. Warto sprawdzić pełną ofertę i skorzystać z ich usług.

Kontakt Starling Bank

Na stronie internetowej znajduje się lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto je sprawdzić przed skontaktowaniem się z konsultantami Biura Obsługi Klienta banku. Jeśli jednak nie ma tam interesującego klienta pytania, można skorzystać z dostępnych form udostępnionych na stronie internetowej. Zainteresowani mają możliwość rozpoczęcia specjalnego czatu na żywo z konsultantem banku Starling Bank, lub pozostawić wiadomość jeśli sprawa nie jest pilna. Obie te możliwości dostępne są w aplikacji Starling Bank. Należy ją pobrać na telefon, aby otrzymać uprawnienia do kontaktu w ten sposób. Inną możliwością jest e-mail Starling Bank oraz telefon Starling Bank.

Telefon Starling Bank

Osoby preferujące kontakt telefoniczny i rozmowę z konsultantem banku mają taką możliwość. Specjalny telefon Starling Bank został podany na stronie internetowej. Połączenia należy kierować na telefon Starling Bank: 0207 930 4450. Telefon Starling Bank odbierany jest przez wykwalifikowane do tego osoby, które w każdej chwili są w stanie pomóc dzwoniącemu w przypadku posiadania problemów lub pytań.

E-mail Starling Bank

Bank daje możliwość skontaktowania się za pomocą adresu poczty elektronicznej. Na stronie internetowej znajduje się adres e-mail, na który można kierować wszelkie zapytania odnośnie banku, kont i usług. Wiadomości należy wysyłać na adres e-mail Starling Bank: [email protected].

Media Społecznościowe Starling Bank

Istnieje możliwość kontaktu za pomocą mediów społecznościowych Starling Bank. Posiada on konta na takich platformach jak Twitter, Instagram, Facebook czy LinkedIn. Zainteresowani mogą próbować kontaktu, wysyłając wiadomość prywatną na jeden z tych kont.