Krajowa Administracja Skarbowa KAS telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2020-03-11 08:35:54
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 11:15:33
Krajowa Administracja Skarbowa KAS telefon

Skontaktuj się telefonicznie ze Krajową Administracją Skarbową. Telefon interwencyjny do Krajowej Administracji Skarbowej. Infolinia telefoniczna KAS.

Krajowa Administracja Skarbowa kontakt

Kontakt z Krajową Administracją Skarbową gdy sprawa dotyczy popełnienia przestępstwa, jest dostępny poprzez pocztę elektroniczną Krajowej Administracji Skarbowej. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Kontakt z Krajową Administracją Skarbową jest obsługiwany całodobowo. Zgłoszenia przekazywane do Krajowej Administracji Skarbowej zarówno mailowo jak i telefonicznie są w pełni anonimowe.

E-mail: [email protected]
Adres: Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa

Krajowa Administracja Skarbowa telefon

Chcą skontaktować się z Krajową Administracją Skarbową, można użyć między innymi telefonu interwencyjnego. Jednak warto też pamiętać o tym, że każdy z departamentów Krajowej Administracji Skarbowej posiada swój własny telefon kontaktowy.

Dostępna jest także infolinia telefoniczna Krajowej Administracji Skarbowej. Telefon Krajowej Administracji Skarbowej działa dla zainteresowanych całodobowo. Kontakt telefoniczny z KAS jest dostępny pod numerem 800 060 000. Na telefon Krajowej Administracji Skarbowej należy kierować wszystkie naruszenia, które związane są z prawem podatkowym i celnym. Telefon Krajowej Administracji Skarbowej pozwala także dzwoniącym na podzielenie się własnym zdaniem dotyczącym funkcjonowania urzędu KAS.

Telefon: 800 060 000