0

Telefon Hotel B&B Rzeszów Centrum

Telefon Hotel B&B Rzeszów Centrum

Sprawdź aktualny telefon Hotelu B&B Rzeszów Centrum na poniższej stronie internetowej. Telefon Hotel B&B Rzeszów Centrum daje możliwość dostania aktualnych informacji czy też zarezerwowania wymarzonego pokoju hotelowego. Skorzystaj z dostępnego telefonu Hotel B&B Rzeszów Centrum już dziś.

Krótko o Hotelu B&B Rzeszów Centrum

Hotel B&B Rzeszów Centrum jest umiejscowiony w ścisłym centrum Rzeszowa. Niedaleko miejsca hotelowego znajduje się między innymi Dworzec Centralny, Stary Rynek Miasta czy też masa innych atrakcji kulturowych i turystycznych takich jak kina, galerie sztuki czy też podziemna trasa turystyczna. Dzięki takiemu umiejscowieniu Hotel B&B Rzeszów Centrum jest jednym z najpopularniejszych miejsc noclegowych wybieranym przez odwiedzających turystów miasto. Dodatkowo hotel oferuje klientom usługi na najwyższym poziome, restauracje, w której przygotowywane dania składają się z regionalnych składników czy też przeogromne sale konferencyjne, które pomieścić mogą do nawet 200 osób. Warto jest więc skorzystać z możliwości wynajęcia pokoju w Hotelu B&B Rzeszów Centrum.

Hotel B&B Rzeszów Centrum

Często klienci próbują znaleźć bezpośredni i aktualny kontakt do Hotelu B&B Rzeszów Centrum. Nie zawsze jest to jednak aż tak proste jak może się wydawać. Hotel daje dla klientów dwie możliwości na skontaktowanie się z obsługą. Pierwszą z nich jest skorzystanie z aktualnego telefonu Hotelu B&B Rzeszów Centrum. Został on podany w kilku możliwych wariantach. Każdy z nich jest opisany, dzięki czemu klienci szybciej mogą znaleźć ten właściwy. Konsultanci pracujący w Biurze Obsługi Klienta hotelu z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania czy wątpliwości dzwoniących. Dodatkowo dzięki telefonowi Hotelu B&B Rzeszów Centrum możliwe jest także zarezerwowanie wymarzonego pokoju na pobyt w Rzeszowie. Drugą opcją jest skorzystanie z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej, na który należy nadsyłać wszelkie pytania czy wątpliwości związane z usługami oferowanymi przez Hotel B&B Rzeszów Centrum. Z pewnością wiadomość z odpowiedzią zwrotną klienci dostaną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. 

Telefon Hotel B&B Rzeszów Centrum

Telefon: +48 17 740 16 16
E-mail: [email protected]

Telefon Hotel B&B Rzeszów Centrum do działu sprzedaży

Telefon: +48 885 685 842
E-mail: [email protected]