Medicine telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-09 17:31:44
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 14:28:46
Medicine telefon

Numer telefonu Medicine dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się z Medicine za pomocą dostępnych form kontaktu. Uzyskaj pomoc od konsultantów z Biuro Obsługi Klienta.

Medicine kontakt

Medicine jest firmą zajmującą się produkcją odzieży, którą  tworzą polscy projektanci, a do współpracy często zapraszani są znani artyści, którzy tworzą unikalne, limitowane kolekcje. Medicine stawia na twórcze podejście do mody. Wybiera z trendów to, co najciekawsze i idzie o krok dalej. Tworzy oryginalne kolekcje i autorskie nadruki. Dostępną formą kontaktu z Medicine jest wypełnienie przygotowanego przez doświadczonych konsultantów intuicyjnego i prostego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić wymagane pola danych w arkuszu:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Adres elektronicznej poczty internetowej
  4. Telefon komórkowy
  5. Temat
  6. Treść wiadomości

Po uzupełnieniu formularza, który jest dostępną formą kontaktu online, zapytanie klienta zostanie przesłane do konsultantów Biuro Obsługi Klienta. Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Medicine jest wysłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected], jeżeli dotyczy ono sklepu internetowego. W przypadku chęci skorzystania z pomocy online dotyczącej lokalizacji jednego ze sklepów stacjonarnych wystarczy wysłać wiadomość na adres poczty e-mail [email protected] 

Dla potencjalnych współpracowników lub zainteresowanych umową franczyzy zostały stworzone osobne adresy elektronicznej poczty internetowej:

Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem – BRANDBQ Sp. z o.o. Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów, w kwestii zwrotów lub wysyłki należy dopisać Sklep wearmedicine.com

Infolinia Medicine

Infolinia Medicine dostępna jest za pomocą wybrania odpowiedniego numeru telefonu (12) 312 27 22. Telefon łączący z konsultantami z Biuro Obsługi Klienta czynny jest tylko w wyznaczonych godzinach od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00 dni, w których telefon nie jest obsługiwany, zaleca się wybranie innej formy kontaktu. Kontakt telefoniczny jest najszybszym sposobem uzyskania informacji od konsultantów Medicine.

Medicine telefon: (12) 312 27 22