Telefon Hype MMA

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2019-12-17 05:01:13
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 15:16:35
Telefon Hype MMA

Skontaktuj się z federacją Hype MMA. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do Hype MMA. Uzyskaj pomoc i informacje w sprawie walk i federacji Hype MMA.

Co to jest Hype MMA?

Hype MMA jest to federacja freak fight, która jest projektem osób zaangażowanych w federację Fame MMA. Udział w Fame MMA chciało wziąć wiele różnych osób, większych i mniejszych twórców. Włodarze skupiali się jednak bardziej na twórcach generujących większe zasięgi. Stąd ze względu na duże zainteresowanie walkami przez mniejszych twórców postanowili stworzyć galę, na której będą mogli zaprezentować się młodsi influencerzy. Obecnie w 2022 roku projekt jest wstrzymany. Jeden z włodarzy Michał BOXDEL Baron zdradził, że takie projekty nie są prostą sprawą i jak na razie chcą się skupić na ich głównym projekcie, czyli Fame MMA, które w całej swojej działalności zorganizowało już 15 gal freakfightowych, z których ostatnia 15-sta odbyła się 26 sierpnia 2022 roku.

Kontakt Hype MMA

W momencie, w którym Hype MMA był jeszcze działającym projektem, istniała możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej federacji. Za pomocą tego formularza możliwe było wysyłanie zgłoszeń w celu wzięcia udziału w jeden z walk podczas gali. Była to wielka szansa dla młodych osób. Dodatkowym kontaktem do Hype MMA są platformy społecznościowe, za pomocą których również można skontaktować się z federacją. Są to między innymi Instagram, Facebook oraz Twitter. Za pomocą tych mediów społecznościowych wciąż istnieje możliwość kontaktu z federacją freak fightową, jaką jest Hype MMA.

Telefon Hype MMA

Niestety osoby zainteresowane Hype MMA nie mają możliwości kontaktu za pomocą e-mail Hype MMA oraz telefonu Hype MMA. Obecnie projekt jest wstrzymany, zatem nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu w sprawie walk. Telefon Hype MMA nie jest dostępny dla zainteresowanych. Jeśli włodarze wznowią projekt, na pewno udostępnią dane kontaktowe, w tym możliwe telefon Hype MMA, który zostanie zaktualizowany tak szybko jak to możliwe. Fanom Hype MMA oraz potencjalnym zawodnikom zostaje czekać, aż zostanie ogłoszona jakaś wiadomość o wznowieniu projektu.