0

Google Ads telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-09-04 08:22:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:46:40
Google Ads telefon

Kontaktuj się telefonicznie z Google Ads dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna Google Ads dla zainteresowanych. Numer telefonu do Google Ads.

Google Ads kontakt – pomoc techniczna

Gdy zaczął występować problem, który związany jest z działaniem Google Ads, warto skontaktować się z pomocą techniczną Google Ads. Google Ads kontakt umożliwia nie tylko telefonicznie, ale również online poprzez formularz kontaktowy. Arkusz taki dostępny jest na stronie internetowej Google Ads. Formularz należy wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z występującym problemem. Możliwe jest także przeczytanie artykułów opracowanych przez pomoc techniczną, dzięki czemu może okazać się, że kontakt Google Ads nie będzie już potrzebny. Jeżeli jednak nadal potrzebne jest wsparcie techniczne, Google Ads pozwala na zostawienie numeru kontaktowego, aby pracownik z działu pomocy technicznej mógł oddzwonić na podany numer telefonu i udzielił potrzebnego wsparcia użytkownikowi.

Telefon Google Ads

Kontakt Google Ads telefoniczny możliwy jest bezpośrednio z działem pomocy technicznej po zadzwonieniu na telefon Google Ads. Telefon Google Ads działa pod numerem kontaktowym 800 702 380. Konsultanci telefoniczni obsługują połączenia przychodzące na telefon Google Ads od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Telefon Google Ads obsługiwany jest przez specjalistów i dostępny jest dla każdej zainteresowanej osoby. Dodatkowo telefon Google Ads jest całkowicie darmowy dla dzwoniącego.

Telefon: 800 702 380