0

Telefon IBB Andersia Hotel

Telefon IBB Andersia Hotel

Na poniższej stronie znajdują się wszystkie dostępne telefony IBB Andersia Hotel. Dzięki telefonowi IBB Andersia Hotel możliwe jest uzyskanie potrzebnych informacji czy też zarezerwowanie pokoju hotelowego. Skorzystaj już dziś z dostępnego poniżej telefonu IBB Andersia Hotel.

Krótko o IBB Andersia Hotel

IBB Andersia Hotel mieści się przy Placu Andersa znajdującego się w Poznaniu nieopodal Starego Browaru. Dzięki zlokalizowaniu hotelu w samym centrum Poznania IBB Andersia Hotel jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc do wynajęcia w pokoju w całym mieście. Goście hotelowi mogą tu doznać wielu atrakcji zarówno turystycznych jak i kulturowych, a dzięki znakomitej sieci komunikacji miejskiej bez problemu dostaną się w każde możliwe miejsce Poznania. Klienci hotelu najczęściej odwiedzają takie miejsca jak na przykład Stary Browar, przy którym usytuowany jest IBB Andersia Hotel, czy też tak zwane malownicze Stare Miasto. Dzięki takim atutom IBB Andersia Hotel jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc przez odwiedzających miasto zarówno w celach biznesowych jak i wypoczynkowych. Pokoje hotelowe są starannie zadbane i nowocześnie urządzone więc z pewnością każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto jest więc na pobyt w Poznaniu wybrać usługi IBB Andersia Hotel.

IBB Andersia Hotel kontakt

IBB Andersia Hotel daje wszystkim zainteresowanym klientom możliwość kontaktu na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest bezpośredni kontakt dzięki podanemu na stronie telefonowi IBB Andersia Hotel. Umożliwia on połączenie telefoniczne z obsługą hotelową. Dzięki czemu możliwe jest dowiedzenie się wszelkich dostępnych informacji na temat usług oferowanych przez IBB Andersia Hotel czy też zarezerwowanie pokoju. Warto dodać, że na stronie umieszczony został więcej niż jeden telefon IBB Andersia Hotel. Jednak każdy z dostępnych numerów został krótko, aczkolwiek szczegółowo opisany co z pewnością ułatwi wszystkim zainteresowanym znalezienie odpowiedniego numeru. Dodatkowo do dyspozycji klientów udostępniony został także adres poczty elektronicznej. Możliwe jest nadsyłanie wszelkich pytań czy wątpliwości związanych z hotelem i usługami oferowanymi. Mail zwrotny powinien dotrzeć do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Warto jest więc skorzystać z dostępnych opcji kontaktu z IBB Andersia Hotel i już dziś zarezerwować wymarzony pokój na pobyt w Poznaniu.

Telefon IBB Andersia Hotel

Telefon: +48 61 667 8000
E-mail: [email protected]

Telefon IBB Andersia Hotel w sprawach rezerwacji pokoju

Telefon: +48 61 667 81 00
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Telefon IBB Andersia Hotel w sprawach organizacji konferencji oraz bankietów

Telefon: +48 61 667 81 11
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Telefon IBB Andersia Hotel w sprawach rezerwacji FLAVORIA

Telefon: +48 512 329 881
Telefon: +48 61 667 80 81

Telefon IBB Andersia Hotel do WELLNESS CLUB & POOL

Telefon: +48 616 678 090
E-mail: [email protected]