T2C International LLC telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-03-24 04:45:58
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 14:41:47
T2C International LLC telefon

Telefon kontaktowy na infolinie dla pokrzywdzonych osób przez T2C International LLC. Dane kontaktowe dostępne na stronie.

T2C International LLC kontakt

Linia powstała ze względu na dużą ilość osób pokrzywdzonych przez firme T2C. Oszustwo polegało na dzwonieniu do nieświadomych konsumentów o wygraniu konkursu, w którym główną nagrodą była ekskluzywna i luksusowa bielizna. Warunkiem otrzymania tej wspaniałej nagrody było podanie danych kontaktowych konsumentów do konsultantów T2C International LLC. Konsultant zapewniał konsumenta o uiszczeniu zapłaty za koszt wysyłki przedmiotu jednorazowo. Wraz z nadejściem paczki do konsumenta w paczce znajdowała się umowa, która informowała o nadejściu kolejnych paczek na podany adres przez konsumenta. Za każdą dodatkowo wysłaną paczką konsument miał obowiązek przez umowę opłacania kolejnych kosztów przesyłki. Po pewnym okresie wielu konsumentów otrzymywało wezwania do zapłaty. Chcąc odstąpić od kontraktu, konsumenci musieli wysłać odstąpienie umowy na podany adres na umowie. Zostali również poinformowani o telefonie kontaktowym czynnym od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu 22 100 40 77, firma jest zarejestrowana w USA.

Infolinia T2C International LLC 

Konsumenci, którzy otrzymali wezwanie do zapłaty powinny niezwłocznie skontaktować się z prawnikiem. Dostępna jest również darmowa porada prawna.

T2C International LLC telefon 22 100 40 77