ifirma telefon

 • Kategoria: usługi

 • Data publikacji: 2019-02-04 14:51:02
 • Data modyfikacji: 2022-09-02 16:17:10
ifirma telefon

iFirma kontakt - telefon księgowość Polska. Faktury, cennik, kontakt dostępne na stronie. Wypełnij formularz lub zadzwoń. IFirma nowy ład, PIT

IFirma kontakt

IFirma jest na rynku od 2001. Pierwsza instytucja, która założyła księgowość online iFirma. Sam zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów. Program iFirma można bez problemu zintegrować ze znanymi portalami aukcyjnymi, dzięki czemu księgowość jest jeszcze prostsza.

Kontakt z iFirma można uzyskać na wiele sposobów. Dostępny jest numer telefonu IFirma dla klientów, formularz do wypełnienia na oficjalnej stronie oraz adres e-mail do kontaktu. iFirma posiada także media społecznościowe, oraz konto na LinkedIn, które służą również jako forma kontaktu z klientem. Dodatkową formą kontaktu jest chat z konsultantem na stronie firmy. Cennik iFirma faktury dostępny jest na stronie internetowej firmy.

IFirma telefon kontaktowy

Udostępniony przez iFirma telefon kontaktowy do biura obsługi klienta, jak i biura rachunkowego możliwy jest jedynie w godzinach pracy biura obsługi klienta oraz sekretariatu.

Sekretariat iFirma

poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00

 • 71 769 43 00 
   

Biuro obsługi klienta iFirma

poniedziałek - piątek 9:00 - 20:00

 • 71 769 55 15
   

Biuro rachunkowe iFirma

poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00

 • 71 769 55 81
   

IFirma kontakt e-mail

IFirma udostępnia klientom możliwość wysłania wiadomości internetowych poprzez adres e-mail znajdujący się wraz ze szczegółowymi informacjami na oficjalnej stronie. IFirma kontakt e-mail jest dostępny w godzinach otwarcia biura, a odpowiedzi na wiadomości są wysyłane na bieżąco. W przypadku zwiększenia ruchu można skontaktować się poprzez iFirma telefon kontaktowy.

Sekretariat iFirma

[email protected]

Biuro obsługi klienta iFirma

[email protected]

Biuro rachunkowe iFirma

[email protected]

IFirma kontakt media społecznościowe

IFirma dla swoich klientów udostępnia również media społecznościowe, które mogą posłużyć za formę kontaktu z firmą. Media społecznościowe iFirma to Facebook, Twitter oraz LinkedIn. Odnośniki do wymienionych wyżej mediów można znaleźć na stronie iFirma po rozwinięciu menu.

Dane Kontaktowe iFirma

Firma na oficjalnej stronie internetowej udostępnia również adres do korespondencji oraz szczegółowe dane dotyczące firmy.

IFIRMA SA
Grabiszyńska 241 G, 53-234 Wrocław
poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00