inFakt telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-06-06 21:36:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 18:05:14
inFakt telefon

Różne sposoby kontaktu z inFakt. Skorzystaj z podanego numeru telefonu na stronie Infakt w celu uzyskania pomocy od zaawansowanych konsultantów.

Infakt kontakt

Chcąc skontaktować się z Infakt dostępne są dwie metody kontaktu, online oraz poprzez telefon. Pierwszą formą kontaktu online jest uzupełnienie bardzo prostego w obsłudze oraz intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Treść wiadomości

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta Infakt. Konsultanci postarają się odpowiedzieć na wszelakiego rodzaju pytania zadane przez klientów w jak najszybszym możliwym czasie. Dodatkowo dla osób, które wolą bezpośrednio tradycyjną metodą wysłać zapytanie, wystarczy skorzystać z adresu elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Dla zainteresowanych inną metodą kontaktu dostępna jest rozmowa poprzez czat z księgowym, który jest czynny w wyznaczonych godzinach.

Infakt SP. Z o.o. adres

Siedziba spółki Infakt zlokalizowana jest pod adresem ul.Szlak 49, 31-153 Kraków

Infakt telefon 22 307 19 18

Dostępna jest również linia telefoniczna Infakt. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 22 307 19 18. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 – 22:00, w niedziele oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonów. Warto jednak pamiętać, że Infakt posiada sekcję Centrum Pomocy, w której zawarte są podstawowe informacje o usługach Infakt. Kontakt telefoniczny jest najszybszą metodą uzyskania informacji od Infakt.