Deezer telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-04-18 23:09:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 11:06:18
Deezer telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Deezer. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Deezer. Dane kontaktowe do Deezer podane na stronie infolinii.

Deezer kontakt

Deezer to aplikacja do streamingu muzyki, dająca dostęp do ponad 90 milionów utworów z całego świata oraz innych treści audio, takich jak podcasty. Klient otrzymuje także rekomendacje i materiały na wyłączność Deezer Originals. Słuchać można muzyki online, zbierać swoje ulubione utwory, tworzyć playlisty i udostępniać je znajomym, wszystko za darmo. Dzięki Deezer Premium, Deezer Family i innym planom można również pobierać ulubioną muzykę i słuchać jej offline. Deezer Free pozwala na całkowicie bezpłatne korzystanie z aplikacji muzycznej. Jeśli klient zdecyduje się na jedną z  płatnych ofert streamingu muzyki, zyskuje dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji za jedynie 21,99 zł/miesiąc. Obowiązują warunki. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, tablet lub komputer i bezpłatnie się zarejestrować. Po zalogowaniu się na nowe konto można streamować ulubioną muzykę. Istniejącą subskrypcję można zaktualizować lub anulować w każdej chwili wybierając w ustawieniach konta opcję "Zarządzanie subskrypcją". Deezer jest obsługiwany przez komputery oraz większość urządzeń mobilnych i tabletów. Istnieje także możliwość streamowania i przesyłania z wybranych głośników i urządzeń domowych. Użytkownicy z płatną subskrypcją mogą słuchać ulubionej muzyki w dowolnym miejscu dzięki możliwości pobierania piosenek i playlist. Siedziba Deezer zlokalizowana jest pod adresem 24 rue de Calais 75009 Paris – FRANCE.

Chcąc skontaktować się z Deezer, dostępną formą kontaktu jest wypełnienie prostego w obsłudze i bardzo intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu w zależności od rodzaju zapytania:

  • Rodzaj problemu
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Problem
  • Temat
  • Wiadomość

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta. Konsultanci postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na wysłane przez klienta zapytanie, aby udzielić mu pomocy. Dodatkowo klienci mają możliwość wysłania zapytania bezpośrednio na adres elektronicznej poczty internetowej Deezer [email protected]. Inną formą kontaktu jest rozmowa na czacie na stronie z konsultantem.

Deezer telefon +33 (0)1 55 80 69 00

Dostępna jest również linia telefoniczna Deezer. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +33 (0)1 55 80 69 00 Deezer. Konsultanci odbierają przychodzące telefony w wyznaczonych do tego celu godzinach. Warto znaleźć informacje, w których godzinach czynna jest linia telefoniczna. Podany telefon jest obsługiwany za granicą, dlatego należy liczyć się z dodatkowymi opłatami za połączenie telefoniczne.