Continental telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-10-04 02:15:26
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:59:05
Continental telefon

Uzyskaj aktualny telefon Continental dla klientów. Dane kontaktowe do firmy Continental. Skorzystaj z wykorzystaniem dostępnego telefonu Continental z pomocy konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Kontakt Continental

Firma Continental zajmuje się produkcją i sprzedażą opon. Jest w światowej czołówce sprzedaży opon dla samochodów osobowych, ciężarowych i innych. Posiadają wiele marek opon a jednymi z tych marek jest marka Barum, Semperit lub na przykład Uniroyal, która specjalizuje się w oponach przeznaczonych do mokrej nawierzchni. Opony Continental charakteryzują się wysoką jakością. W ofercie można znaleźć opony Continental letnie oraz opony Continental zimowe. Kontakt z firmą Continental możliwy jest z wykorzystaniem formularzy kontaktowych. Dostępne są dwa formularze kontaktowe. Jeden z nich jest zwykłych formularzem do pytań ogólnych, a drugi formularz przeznaczony jest do spraw technicznych przekierowujący zapytania do Działu Obsługi Klienta. Formularze kontaktowe są dosyć obszerne i obejmują takie dane jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Kraj
  • Wiadomość
  • Dane o firmie (opcjonalne)
  • Telefon (opcjonalne)

Po wysłaniu wiadomości należy oczekiwać na odpowiedź, która pojawi się w skrzynce mailowej podanej w formularzu. Polski oddział Continental telefon udostępnił na stronie internetowej. Widnieje tam również adres e-mail dla klientów do kontaktu.

Telefon Continental

W przypadku chęci kontaktu telefonicznego z Continental Opony Polska należy skorzystać z udostępnionych danych. Telefon do Continental znajduje się w informacjach kontaktowych ich strony. Continental telefon to 0048 22 577 13 00. Na podany numer można kierować różne zapytania odnośnie opon. Telefon Continental działa jedynie w określonych godzinach, więc gdy telefon nie odpowiada, należy skorzystać z innych opcji kontaktu. Do dyspozycji klienci mają także możliwość skorzystania z udostępnionego adresu elektronicznego. Jeśli telefon nie odpowiada, to zalecane jest skorzystanie z adresu e-mail lub wcześniej wspomnianych formularzy kontaktowych. Do wysyłania wiadomości e-mail został podany adres: [email protected]. Na pytania klientów wysyłanych na podany adres e-mail odpowiadają konsultanci zajmujący się kontaktem z klientem.

Continental telefon: 0048 22 577 13 00

Continental e-mail: [email protected]