0

Quiosque telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-06 15:13:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:14:48
Quiosque telefon

Kontakt telefoniczny do Quiosque. Aktualne dane kontaktowe do Quiosque. Uzyskaj połączenie z konsultantem firmy Quiosque. Telefon Quiosque.

Sklep Quiosque

Quiosque to sklep sprzedający odzież damską. W magazynie posiada takie ubrania jak sukienki, spódnice, kurtki albo bieliznę. Quiosque daje klientom możliwość zamawiania internetowego na stronie Quiosque online. Kontakt w sprawie zamówienia nie jest możliwy poprzez telefon Quiosque. Biuro Obsługi Klienta prowadzone jest wyłącznie w postaci mailowej. Tam wysyłając wiadomość, można dostać informacje w sprawie towarów dostępnych w sklepie, regulaminów lub obecnych promocji na produkty.

Quiosque kontakt

Do kontaktu z Quiosque może posłużyć formularz kontaktowy zamieszczony na ich stronie internetowej. Wystarczy wejść w zakładkę kontakt, aby wysłać wiadomość do firmy Quiosque. W tym przypadku konieczne będzie podanie imienia i nazwiska, tematu oraz wiadomości. Do uzyskania odpowiedzi na pytanie należy podać adres e-mail. W formularzu kontaktowym znajduje się również rubryczka na numer telefonu, jednak nie jest ona wymagana do podania.

Telefon Quiosque

Niestety infolinia Biura Obsługi Klienta nie posiada numeru telefonu do kontaktu dla klientów. Zaleca się kontakt poprzez inne formy takie jak formularz lub poczta elektroniczna. Jednak w przypadku chęci kontaktu z określonym sklepem istnieje taka możliwość. Firma posiada sporo sklepów stacjonarnych, do których w łatwy sposób można znaleźć numer telefonu. Do sklepów stacjonarnych Quiosque telefon można znaleźć na mapce na stronie internetowej firmy. Trzeba znaleźć odpowiedni sklep na mapie, a następnie po naciśnięciu rozwija się okienko z pełną informacją kontaktową do sklepu w tym adres Quiosque oraz telefon Quiosque.

E-mail Quiosque

Quisque posiada kilka e-maili do kontaktu dla klientów. W przypadku pytania dotyczącego zamówień, produktów, sklepu Quiosque online należy wysłać wiadomość na adres: [email protected]. Jest to odpowiednik Biura Obsługi Klienta, które prowadzone jest wyłącznie mailowo. Pracownicy odpowiadają w dni robocze od 9:00 do 16:00, a pytania mogą obejmować zakres działalności sklepu lub statusu zamówień. Drugim adresem e-mail jest adres do działu marketingu i brzmi on następująco: [email protected]