0

Krzysztof Stanowski telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-03-11 21:12:39
  • Data modyfikacji: 2023-01-10 16:30:37
Krzysztof Stanowski telefon

Obecnie działający numer telefonu do Krzysztofa Stanowskiego. Krzysztof Stanowski adres e-mail. Programy Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Sportowym.

Telefon Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski to polski dziennikarz, publicysta, felietonista, właściciel grupy „Weszło”, a także współwłaściciel Kanału Sportowego. Warto wiedzieć, że prywatny telefon do Krzysztofa Stanowskiego nie jest dostępny dla interesantów. 

Wszystkie zainteresowane osoby kontakt z Krzysztofem Stanowskim mogą uzyskać, przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Wiadomości zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Obecnie działający numer telefonu do Krzysztofa Stanowskiego to: ten kanał kontaktowy nie jest aktualnie obsługiwany.
Adres e-mail: [email protected]

Krzysztof Stanowski kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z Krzysztofem Stanowskim nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Skontaktować się z nim można poprzez podany adres e-mail, a także za pośrednictwem portali społecznościowych, jakimi są Instagram, Facebook czy Twitter. Programy Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Sportowym to Dziennikarskie Zero, Hejt Park oraz Stanowisko. 

Adres e-mail: [email protected]
Krzysztof Stanowski telefon: