Oferteo telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-12-31 00:33:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 10:09:36
Oferteo telefon

Oferteo aktualny numer telefonu. Skontaktuj się z Oferteo. Kontakt Oferteo dla klientów. Infolinia telefoniczna Oferteo. Telefon Oferteo dla zainteresowanych.

Oferteo kontakt

Oferteo jest to strona, na której można dodać bezpłatne ogłoszenie dotyczące kupna lub zlecenia danej rzeczy. Można tam porównać oferty od różnych firm, instytucji oraz osób prywatnych, i wybrać tą, która jest najbardziej odpowiednia. Siedziba Oferteo mieści się we Wrocławiu.

Gdy nastąpi potrzeba na kontakt Oferteo można użyć do tego formularza kontaktowego. Kontakt Oferteo przy użyciu formularza kontaktowego online wymaga uzupełnienia wymaganych danych kontaktowych. Odpowiedź na zadane pytanie wysyłane przez formularz kontaktowy jest wysyłana na adres poczty elektronicznej klienta, który to zapytanie wysyłał. Można również wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny, wtedy nastąpi kontakt z telefon Oferteo

Istotną rzeczą jest również to, że odpowiedzi na najczęściej zdawane przez użytkowników pytania są dostępne na stronie Oferteo, dzięki czemu może  się okazać, że odpowiedź na pytanie lub pomoc w rozwiązywaniu problemu, który wystąpił, jest już dostępna na stronie internetowej, przez co kontakt Oferteo może się okazać już niepotrzebny.

Adres: ul. Świeradowska 51/57/102a 50-559 Wrocław

Oferteo telefon

Kontakt Oferteo jest możliwy również poprzez zadzwonienie na Oferteo. Telefon Oferteo jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych. Telefon Oferteo jest dostępny dla użytkowników w wybrane dni tygodnia o danych godzinach. Niestety Oferteo nie udostępnia informacji, w jakich godzinach jest czynny telefon Oferteo. Telefon Oferteo jest dostęny pod numerem kontaktowym +48 71 722 33 28.

Telefon: +48 71 722 33 28