Deezee telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-10-26 00:41:13
  • Data modyfikacji: 2022-11-10 14:02:10
Deezee telefon

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z Deezee? Na poniższej stronie internetowej udostępniony został aktualny telefon Deezee, jak i również inne sposoby na kontakt z firmą.

Telefon Deezee

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy przy pomocy dostępnego poniżej telefonu Deezee. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo warto także wiedzieć, że telefon Deezee dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Deezee: 534 644 447

Kontakt Deezee

Dodatkowo klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami Deezee mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected] 

Inną opcją na kontakt z firm Deezee jest skorzystanie z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie między innymi o podanie i wpisanie danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia oraz opisanie całej zaistniałej sytuacji. Tak ja w przypadku wiadomości mailowych tak i tu odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Firma Deezee podaje także dwa adresy korespondencyjne, na które klienci mogą zarówno dokonać zwrotów towarów, jak i również w formie listownej wysyłać wszelkie sprawy wymagające pomocy specjalistów firmy. Należy jednak powiedzieć, że w przypadku tej formy kontaktu z firmą na wiadomość zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej.

Adres do zwrotów Deezee:
DeeZee.pl Dział Zwrotów i Reklamacji
ul. Krakowska 87, 32-050 Skawina

Siedziba Deezee:
DEEZEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Krakowska 87, 32-050 Skawina