0

Taco Hemingway telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-08-07 12:49:58
  • Data modyfikacji: 2023-01-21 15:15:44
Taco Hemingway telefon

Taco Hemingway kontakt telefoniczny. Taco Hemingway telefon, adres, e-mail. Możliwość uzyskania kontaktu z Taco Hemingway przez media społecznościowe.

Telefon Taco Hemingway

Taco Hemingway, czyli Filip Tadeusz Szcześniak jest polskim raperem, a także autorem tekstów. Jest również członkiem duetu Taconafide oraz właścicielem wytwórni 2020. Artysta, jakim jest Taco Hemingway sprzedał ponad pół miliona płyt w Polsce. Ta sytuacja sprawiła, że stał się jednym z najlepiej sprzedających się raperów. Wykonawca został trzynastokrotnie nominowany do nagrody Fryderyków. Taco Hemingway był też nominowany do nagród MTV Europe Music Awards w kategorii „Najlepszy Polski wykonawca” oraz Bestsellery Empiku w kategoriach Muzyka Polska, Muzyka hip-hop, a także Streaming. Gwiazda ceni sobie prywatność dlatego telefon Taco Hemingway nie jest dostępny dla zainteresowanych osób.

Aktualnie działający numer telefonu do gwiazdy, jaką jest Taco Hemingway to: ten kanał kontaktowy nie jest aktualnie obsługiwany.

Taco Hemingway kontakt telefoniczny

Niestety kontakt telefoniczny z Taco Hemingway nie jest możliwy do zrealizowania przez fanów. Osoby, które chcą przesłać wiadomość mailową także nie mogą tego wykonać. Jedyną możliwością na uzyskanie kontaktu z Taco Hemingway są media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram oraz Twitter.

Taco Hemingway telefon:
Adres e-mail: