Wojan telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-02-13 00:09:53
  • Data modyfikacji: 2023-01-12 11:50:30
Wojan telefon

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z youtuberem Wojan. Telefon Wojan pozwoli wszystkim zainteresowanym na uzyskanie niezbędnych informacji. Sprawdź już dziś aktualne sposoby na kontakt z Wojan.

Kim jest Wojan?

Wojan swój kanał założył w październiku 2015 roku, na którym filmy zostały obejrzane około 20 milionów razy, przez ponad 250 tysięcy stałych widzów. Wojan to młody YouTuber, który swoją twórczością trafia do swoich rówieśników, którzy mają podobne spojrzenie na świat i problemy, z którymi na co dzień się zmagają. Oprócz swojego głównego kanału na YouTubie Wojan niedawno otworzył kanał Wojan Games, na którym docelowo mają znajdować się gameplaye Wojana, jednak póki co, growy kanał Wojana czeka na aktualizację. Na Facebooku Wojan utworzył grupę dla swoich fanów, których nazywa Wojonikami Wojana. Można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy i łatwo skontaktować się z ulubionym twórcą. Jedną z najpopularniejszych serii na kanale Wojana jest seria Mucica.ly, w której autor wybiera 10 tematycznych Musica.ly. Na kanale Wojana nie brakuje także iluzji optycznych, ciekawych trików, które można samodzielnie wykonać oraz oczywiście pranków, które zaskakują kreatywnością. Wojan lubi robić także filmy "Z Perspektywy", w których wciela się w rolę małego YouTubera, optymisty, psa czy kamery. Podczas tworzenia wielu filmów bardzo często towarzyszy mu królik Kajtek, którego widzowie wprost uwielbiają. Na Instagramie Wojana można znaleźć kulisy kręcenia kolejnych filmów na kanał na YouTubie, a także przeróżne zdjęcia samego autora z różnych okresów w jego życiu.

Telefon Wojan

Z youtuberem klienci mogą skontaktować się za pośrednictwem dostępnego poniżej telefonu Wojan. Daje on możliwość na otrzymanie niezbędnych informacji oraz danych poprzez rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta sklepu. Niestety godziny funkcjonowania poniższego numeru nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z telefonem Wojan, klienci we własnym zakresie powinni znaleźć godziny, w których podany numer jest dostępny.

Telefon Wojan: 720973935

Kontakt Wojan

Dodatkowo poniżej podany został także adres poczty elektronicznej, na który można pisać wiadomości mailowe. W wiadomości należy przedstawić powód, z jakim klient pisze do Wojana, a także dokładnie opisać zaistniały problem przedstawiając jak najprzydatniejsze informacje, które uproszczą pracę konsultantów Centrum Obsługi Klienta nad znalezieniem właściwego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odesłać wiadomość wraz z odpowiedzią, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Wojan: [email protected]

Bardziej tradycyjną opcją jest skorzystanie z formy wysłania korespondencji listowej na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że przy tej metodzie klient na odpowiedź będzie czekał znacznie dłużej niż w innych metodach. Jeśli więc sprawa jest nagląca warto skorzystać z telefonu Wojan.

Adres korespondencyjny sklep Wojan: ul. Działkowa 33, Warszawa