Dialtech telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2020-04-15 19:55:13
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 15:26:29
Dialtech telefon

Uzyskaj aktualny telefon Dialtech do kontaktu z konsultantem. Dane kontaktowe do firmy Dialtech dostępne na stronie internetowej. Pomoc w sprawie karty do telefonu Dialtech.

Co to jest Dialtech?

Dialtech to firma telekomunikacyjna. W Polsce firma funkcjonuje od 2009 roku i jest w czołówce swojej branży. Oferta firmy skierowana jest głównie do jednostek, w których odbywają się kary więzienne. Daje to możliwość wykonywania połączeń osobom w nich osadzonych.

Kontakt Dialtech

Do Dialtech możliwy jest kontakt na kilka sposobów. Jednym z nich jest formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Formularz jest bardzo szybką i prostą metodą do skontaktowania się z konsultantem firmy. Wypełniając go, należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • adres e-mail
  • treść wiadomości

Pytania trafiają bezpośrednio do konsultantów, którzy odpowiadają tak szybko jak to możliwe. Wiadomości zwrotne wysyłane są również w formie elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail. Dla zainteresowanych istnieje kilka innych możliwości kontaktu. Niestety na stronie internetowej Dialtech nie znajduje się czat online do rozmowy z konsultantem, jednak w odpowiedniej zakładce zostały podane takie informacje jak telefon Dialtech oraz e-mail Dialtech.

Telefon Dialtech

Dialtech udostępnia dwie infolinie telefoniczne. Do każdej z nich prowadzą dwa numery telefonów Dialtech, zatem w sumie zostały udostępnione 4 telefony Dialtech.

Pierwszą jest ogólna infolinia telefoniczna. Telefon Dialtech, na który należy dzwonić w sprawie pytań to: 61 820 99 00. Jeśli połączenie nie jest odbierane z powodu zajętej linii można spróbować zadzwonić na drugi telefon Dialtech: 607 366 243. Pamiętać trzeba o koszcie połączenia, które jest zgodnie z taryfą operatora dzwoniącego.

Druga infolinia telefoniczna jest bezpłatna i przeznaczona jest dla osób osadzonych w więzieniach. Telefon Dialtech, na który więźniowie mogą kierować połączenia to: 789 044 432, natomiast drugi telefon Dialtech to: 666 505 130.

E-mail Dialtech

Do Dialtech możliwy jest kontakt za pomocą poczty elektronicznej. Istnieją trzy adresy e-mail, podane na stronie internetowej firmy. Wysyłać na nie można pytania, które następnie trafiają do konsultantów Dialtech. Odpowiedzi wysyłane są w godzinach pracy konsultantów tak szybko jak to możliwe. E-maile Dialtech:

[email protected]
[email protected]
[email protected]