Telefon Narodowe Forum Muzyki

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-04-22 21:02:16
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 13:11:45
Telefon Narodowe Forum Muzyki

Narodowe Forum Muzyki telefon - zarezerwuj bilet online. Skontaktuj się z kasą biletową i sekretariatem. Umów się na spotkanie. Sprawdź dane kontaktowe

Narodowe Forum Muzyki

Narodowe Forum Muzyki Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu to zespół sali koncertowych we Wrocławiu, nazwa instytucji kultury założonej w 2014 roku. Obiekt Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu został otwarty w 2015 roku na Placu Wolności 1 i jest jedną z największych sal koncertowych w Europie Środkowej. Istnieją cztery sale koncertowe - główna i trzy wewnętrzne. Melomani mogą przeżyć niezapomniane chwile w NFM, odkrywać nowe zainteresowania, rozwijać talenty i zabawnie spędzać wolny czas. Stwórzmy razem piękne przestrzenie!

Kontakt Narodowe Forum Muzyki umożliwia poprzez adres e-mail podany na oficjalnej stronie oraz numer kontaktowy. Narodowe Forum Muzyki telefon udostępnia dla słuchaczy, by mogli zarezerwować koncert lub zapytać o szczegóły repertuaru.

Narodowe Forum Muzyki telefon

Narodowe Forum Muzyki telefon obsługuję przez kasy i rezerwacje oraz sekretariat i recepcję. Szczegółowe informacje na temat numer kontaktowych innych oddziałów można znaleźć na oficjalnej stronie.

Narodowe Forum Muzyki telefon recepcja
+48 71 715 97 96

Narodowe Forum Muzyki telefon sekretariat
+48 71 715 98 00

Narodowe Forum Muzyki telefon kasa biletowa
+48 71 715 97 00

Narodowe Forum Muzyki kontakt online

Narodowe Forum Muzyki kontakt online umożliwia poprzez adresy e-mail umieszczone na stronie. Możliwe jest złożenie rezerwacji lub uzyskanie informacji na dany temat. 

Narodowe Forum e-mail telefon sekretariat
[email protected]

Narodowe Forum e-mail telefon kasa biletowa
[email protected]

Narodowe Forum Muzyki dane kontaktowe

Aby uzyskać informacje osobiście, możliwe jest odwiedzenie placówki i rozmowa z osobą zarządzającą. Najlepszym sposobem będzie wcześniejsze umówienie się na taką rozmowę. Dane kontaktowe Narodowe Forum Muzyki znajdują się na oficjalnej stronie.

Narodowe Forum Muzyki adres
plac Wolności 1, 50-071 Wrocław