Jeronimo Martins telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-07 23:21:03
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 09:53:34
Jeronimo Martins telefon

Szukasz aktualnego kontaktu do Jeronimo Martins? Więc sprawdź poniższą stronę internetową, na której zamieszczone zostały wszelkie możliwe sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Jeronimo Martins. Poprzez dostępny telefon Jeronimo Martins możliwa jest bezpośrednia rozmowa z konsultantem firmy. Pracownicy telefonu Jeronimo Martins udzielą dzwoniącym klientom wszystkich dostępnych informacji z zakresu aktualnej oferty firmy.

Co to jest Jeronimo Martins?

Jeronimo Martins jest to portugalskie przedsiębiorstwo będące właścicielem między innymi sieci handlowej Biedronka. W Portugalii Grupa Jeronimo Martins zarządza trzema sieciami hipermarketów oraz supermarketów, a także hurtowniami i zakładami produkcyjnymi. Od lutego 1996 roku do listopada 2013 roku grupa była kierowana przez Alexandre’a Soaresa dos Santosa, który w 2012 roku otrzymał tytuł najbogatszego człowieka w Portugalii.

Telefon Jeronimo Martins

Jedynym ze sposobów na kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy, z którego mogą skorzystać klienci jest możliwość rozmowy telefonicznej poprzez dostępny poniżej telefon Jeronimo Martins. Dzięki temu klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikiem firmy i dopytać się o wszelkie dostępne informacje dotyczące aktualnej oferty Jeronimo Martins. Dodatkowo eksperci dostępni pod telefonem Jeronimo Martins odpowiedzą także na wszelkie pytania czy wątpliwości dzwoniących osób. Warto zaznaczyć, że aktualnie dostępnych jest więcej niż jeden możliwy numer kontaktowy do Jeronimo Martins. Każdy z kontaktów został zebrany poniżej, odpowiednio uporządkowany i podpisany. Ułatwi to znacząco klientom znalezienie odpowiedniego telefonu Jeronimo Martins.

Telefon Jeronimo Martins: +48 222 053 330
*Telefon Jeronimo Martins obsługiwany jest w języku polskim.

Telefon Jeronimo Martins do rzecznika klienta: +351 217 532 094
Telefon Jeronimo Martins do rzecznika klienta: 808 209 920
*Telefon Jeronimo Martins dostępny jest dla klientów wyłącznie w godzinach od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego.

Kontakt Jeronimo Martins

Niestety poza podanymi powyżej telefonami Jeronimo Martins aktualnie nie istnieje żaden możliwy sposób kontaktu z firmą. Klienci nie mogą więc skorzystać z żadnego dostępnego adresu poczty elektronicznej, formularza kontaktowego, czy też adresu korespondencyjnego. Jedyną opcją na kontakt z firmą jest więc dostępny powyżej telefon Jeronimo Martins.