0

Last.fm telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-05-11 15:13:14
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 10:53:30
Last.fm telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Last.fm. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Last.fm. Dane kontaktowe do Last.fm podane na stronie infolinii.

Last.fm kontakt

Last.fm – internetowa radiostacja oraz system muzycznych rekomendacji, który połączył się z siostrzanym projektem Audioscrobbler w sierpniu 2005. System tworzy szczegółowe profile gustu muzycznego każdego z użytkowników, pokazując ich ulubionych artystów oraz autorów na spersonalizowanych stronach. Uwzględniane są przy tym utwory odtworzone z filtrowanych kanałów radiowych udostępnianych przez serwis oraz dodatkowo zarejestrowane przez aplikację Last.fm zainstalowaną na komputerze użytkownika i pobierającą informację z odtwarzacza multimedialnego. Użytkownik Last.fm może rozbudowywać swój profil muzyczny na dwa sposoby: odsłuchując posiadane utwory na odtwarzaczu multimedialnym i pozwolić oprogramowaniu Last.fm rejestrować informację o nich lub słuchając radia internetowego korzystając z oprogramowania Last.fm. Odtworzone utwory dodawane są do logów, dzięki którym powstają spersonalizowane tabele ulubionych wykonawców/utworów i muzyczne rekomendacje. Proces automatycznego logowania danych utworu został nazwany scrobblingiem. Strona użytkownika wyświetla także ostatnio odsłuchane utwory, które są dostępne za pośrednictwem usługi sieciowej do umieszczenia na blogach lub w sygnaturze forum internetowego. Rekomendacje są tworzone przy użyciu algorytmu spersonalizowanego filtrowania, dlatego użytkownicy otrzymują listę artystów, których nie słuchają, jednak najprawdopodobniej odpowiadają oni gustowi muzycznemu danego użytkownika. Last.fm pozwala także na dowolne polecanie wybranych wykonawców, utworów lub albumów muzycznych innym użytkownikom (jeśli tylko rekomendowany element znajduje się w bazie Last.fm). 

Główna siedziba Last.fm Limited zlokalizowana jest pod adresem 17-29 Hawley Crescent, Londyn, NW1 8TT, Wielka Brytania.

Last.fm telefon

Niestety Last.fm nie podaje numeru telefonu, tym samym nie obsługuje linii telefonicznej. Jedynymi formami kontaktu jest pomoc społeczności w rozwiązywaniu problemów z Last.fm lub w przypadku sprawy biznesowej przesłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Dodatkowo Last.fm oferuje możliwość sekcję pytań i odpowiedzi tak zwane FAQ, które zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania.