0

Becton Dickinson Polska telefon

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2019-02-06 00:20:14
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 21:55:56
Becton Dickinson Polska telefon

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z Becton Dickinson Polska? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu z firmą udostępniony został między innymi telefon Becton Dickinson Polska.

Telefon Becton Dickinson Polska

Jedną z możliwości kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest udostępniony na poniższej stronie telefon Becton Dickinson Polska. Daje on klientom możliwość na bezpośredni kontakt z pracownikami firmy oraz otrzymanie bezpośrednich danych i informacji. Konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu Becton Dickinson Polska posiadają niezbędną wiedzę i udzielą wszelkich odpowiedzi na pytania i niejasności osób dzwoniących. Warto dodać, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Becton Dickinson Polska. Z tego też powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu.

Telefon Becton Dickinson Polska: +48 22 377 11 38

Telefon Becton Dickinson Polska do Działu Obsługi Klienta: +48 22 377 11 19
Fax: +48 22 377 11 01

Telefon Becton Dickinson Polska do serwisu technicznego: +48 22 377 11 15
Fax: +48 22 377 11 03

Becton Dickinson Polska kontakt

Do kontaktu z Becton Dickinson Polska firma udostępnia także adres poczty elektronicznej, na który klienci poprzez wiadomości mailowe mogą przesyłać bieżące sprawy, czy też problemy wymagające pomocy konsultantów firmy. Dobrze jest, aby w takiej wiadomości znalazł się między innymi krótki temat zgłoszenia, a także dokładny opis sprawy, z jaką klient potrzebuje pomocy. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Becton Dickinson Polska powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail do Działu Obsługi Klienta: [email protected]
E-mail do serwisu technicznego: [email protected]

Dla osób, które preferują bardziej tradycyjne metody na kontakt firma Becton Dickinson Polska udostępnia także możliwość wysyłania wiadomości w formie listów na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak nadmienić, że w przypadku wyboru tej metody na kontakt z firmą, wiadomość zwrotna zostanie dostarczona w znacznie późniejszym czasie. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca warto skorzystać z telefonu Becton Dickinson Polska.

Adres korespondencyjny: ul. Osmańska 14,02-823 Warszawa