Telefon LinkedIn

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-06-12 23:56:09
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 14:02:44
Telefon LinkedIn

Sprawdź możliwość skontaktowania się z LinkedIn dzięki telefonowi LinkedIn. Telefon LinkedIn nie jest aktualnie obsługiwany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta portalu. Skorzystaj już dziś z ofert, jakie udostępnione zostały na portalu LinkedIn.

Co to jest LinkedIn?

LinkedIn jest międzynarodowym serwisem społecznościowym, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Sam serwis założony został pod koniec 2002 roku, a uruchomiony w połowie roku 2003. W roku 2021 portal odnotował ponad 740 milionów użytkowników w ponad 200 krajach na całym świecie. Użytkownicy portalu mają możliwość używania go w kilkunastu różnych dostępnych językach, między innymi także i w języku polskim. W roku 2016 serwis został wykupiony i przejęty przez firmą Microsoft za ponad 26,2 miliarda dolarów. Do dziś LinkedIn cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi zarówno szukających jak i oferujących pracę.

LinkedIn formularz kontaktowy

Portal LinkedIn daje swoim użytkownikom możliwość skontaktowania  się z Biurem Obsługi Klienta portalu na kilka możliwych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Znajduje się on w odpowiedniej zakładce na oficjalnej stronie internetowej portalu, bądź w aplikacji mobilnej. Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za jego pomocą, wystarczy wypełnić odpowiednimi danymi wymagane pola a w treści wiadomości napisać powód, z jakim zwracamy się o pomoc do konsultantów portalu. Warto również podać adres poczty elektronicznej, na który ma nadejść wiadomość z odpowiedzią.

LinkedIn chat na żywo

Drugą z opcji, która pozwala użytkownikowi na kontakt z Centrum Pomocy LinkedIn jest skorzystanie z chatu na żywo. Pozwala to na połączenie się bezpośrednie z konsultantem Biura Obsługi Klienta LinkedIn i rozmowę na żywo. Dzięki temu sposobowi łatwiej jest wytłumaczyć, na czym konkretnie polega problem klienta czy też zdobyć potrzebne informacje. Warto zaznaczyć, że chat online nie jest możliwy w języku polskim. Jedyną opcją na porozmawianie na żywo z konsultantem jest skorzystanie z języka angielskiego.

LinkedIn telefon

Niestety, ale portal nie prowadzi kontaktu poprzez żaden dostępny telefon LinkedIn. Wszystkim użytkownikom portalu pozostają więc dwie pozostałe opisane powyżej opcje. W przypadku, gdy portal oficjalnie udostępni dla klientów telefon LinkedIn aktualna strona z pewnością zostanie na bieżąco zaktualizowana. Na dzień dzisiejszy formą kontaktu z LinkedIn pozostaje dostępny formularz kontaktowy bądź chat online z konsultantem w języku angielskim.