Wersow kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-07-22 10:24:46
  • Data modyfikacji: 2022-10-11 19:27:20
Wersow

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z Weroniką Sową znaną w internecie pod pseudonimem Wersow? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone i opisane zostały aktualne sposoby na kontakt z Wersow. W chwili obecnej nie został udostępniony żaden aktualny telefon Wersow umożliwiający kontakt z polską influencerką. Wypróbuj dostępne sposoby, dzięki którym można porozmawiać z Weroniką Sową.

Kim jest Wersow?

Wersow, czyli Weronika Sowa jest to polska influencerka, youtuberka, piosenkarka oraz były już członek Ekipy Friza. Jej prywatny kanał o nazwie Wersow uzyskał ponad 2 miliony subskrybentów i pół miliarda wyświetleń kanału. Dodatkowo jej konto na Instagramie aktualnie przebiło już barierę 3 milionów obserwujących użytkowników.

Telefon Wersow

Weronika Sowa jest osobą publiczną, przez co woli oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Dlatego też na chwilę obecną nie został udostępniony żaden aktywny telefon Wersow, dzięki któremu fani polskiej influencerki mogliby się z nią bezpośrednio skontaktować i porozmawiać. Na poniższej stronie internetowej zostały jednak przedstawione i opisane inne sposoby, które pozwalają na kontakt z Wersow. W przypadku udostępnienia telefonu Wersow witryna zostanie zaktualizowana o nowe dane.

Kontakt Wersow

Weronika prowadzi swój własny sklep pod nazwą Wersow Store. Dzięki temu oficjalna strona sklepu udostępnia adres poczty elektronicznej, na który klienci sklepu mogą wysyłać wszelkiego rodzaju skargi, pytania, czy wątpliwości przy pomocy wiadomości mailowej. Wiadomość taką przed wysłaniem należy odpowiednio przygotować. W temacie maila warto zawrzeć powód sprawy, z jaką pisze klient, a w treści dokładnie i szczegółowo ją opisać. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta sklepu z pewnością znajdą rozwiązanie sprawy, z jaką zmaga się klient i odeślą je w formie wiadomości mailowej w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo Wersow podała także adres poczty elektronicznej, który przeznaczony jest wyłącznie w celach biznesowych. Dlatego klienci korzystający z tego maila w innych celach nie dostaną żadnej odpowiedzi zwrotnej.

E-mail: [email protected]

NIP: 6751700994

Adres korespondencyjny Wersow

Osoby preferujące kontakt z Wersow za pomocą bardziej klasycznych rozwiązań mogą skorzystać z udostępnionego poniżej adresu korespondencyjnego sklepy Weroniki. Na podany niżej adres można wysyłać pytania i wątpliwości, a także skargi, czy zażalenia w formie listownej. Tak jak w przypadku wiadomości tak i tutaj klienci chcący skorzystać z tej formy korespondencji muszą w swoim liście dokładnie opisać sytuację, z którą zwracają się o pomoc do pracowników Centrum Obsługi Klienta firmy. Warto także dodać, że przy wyborze korespondencji listownej klient na odpowiedź zwrotną od pracowników Biura Obsługi Klienta firmy będzie musiał poczekać znacznie dłużej niż w przypadku korespondencji mailowej.

Adres korespondencyjny

ul. Moniuszki 26/10, 31-523 Kraków