0

AutoMapa telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-11-30 07:07:05
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 15:21:14
AutoMapa telefon

Skontaktuj się z konsultantami AutoMapa. Telefon AutoMapa dostępny dla klientów na stronie internetowej. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta AutoMapa.

Czym jest AutoMapa?

AutoMapa to oprogramowanie z nawigacją GPS na urządzenia mobilne. Firma powstała w 2003 roku w Polsce i do dzisiaj rozwinęła się posiadając oprócz aplikacji nawigacyjnej takie aplikacje jak AutoCB oraz usługi z zakresu Enterprise. Zakup licencji na oprogramowanie GPS kosztuje 8,25 zł na miesiąc.

Kontakt AutoMapa

Na stronie AutoMapa znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań. Przed kontaktem z konsultantem zalecane jest skorzystanie z listy w celu znalezienia odpowiedzi na interesujące klienta pytanie. Jeśli konieczność kontaktu jest nieunikniona, to zainteresowany ma możliwość skorzystania z bardzo prostego formularza kontaktowego. Na stronie istnieje możliwość wysłania zgłoszenia, które następnie trafia do konsultantów firmy. W formularzu należy podać takie informacje jak adres poczty elektronicznej oraz treść wiadomości. Odpowiedzi wysyłane są na podany w zgłoszeniu e-mail.

Telefon AutoMapa

Do AutoMapa istnieje możliwość kontaktu telefonicznego dla klientów. AutoMapa telefon udostępniła na stronie internetowej w odpowiedniej zakładce. Telefon AutoMapa działa jak infolinia telefoniczna i czynna jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Telefon AutoMapa to: +48 22 584 60 00. Kontakt za pośrednictwem numeru telefonu AutoMapa jest bardzo wygodny i szybki. Połączenia na telefon AutoMapa odbierane są od konsultantów firmy gotowych odpowiedzieć na każde pytanie zainteresowanego dotyczące aplikacji.

E-mail AutoMapa

Osoby preferujące kontakt elektroniczny mogą skorzystać z podanego na stronie internetowej adresu poczty e-mail. Wiadomości należy kierować na adres e-mail AutoMapa: [email protected]. Pytania trafiają do konsultantów, którzy starają się odpowiadać najszybciej jak to możliwe w godzinach pracy.

AutoMapa pozostały kontakt

Na stronie internetowej AutoMapa znaleźć można jeszcze dwa adresy poczty elektronicznej oraz telefon AutoMapa. Możliwy jest kontakt z działem rozwoju biznesu AutoMapa. W tym celu można skorzystać z jednej z dwóch form kontaktu. Pierwszym jest telefon AutoMapa: 22 458 97 87, natomiast drugą opcją jest adres e-mail: [email protected]. Dla mediów do kontaktu został przygotowany adres: [email protected].