0

Cortland telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-21 23:44:36
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 12:42:08
Cortland telefon

Numer telefonu Cortland dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się telefoniczne Z Cortland w celu uzyskania pomocy. Dostępne różne metody kontaktu.

Cortland kontakt

Od momentu powstania w 1992 roku Cortland zajmuje się rozwiązaniami opartymi na produktach Apple. Kiedyś były to przede wszystkim zastosowania profesjonalne. W ciągu 25 lat istnienia Cortland dostarczył i wdrożył w całym kraju kompletne systemy graficzne w kilku tysiącach firm segmentu DTP, Prepress i projektowania architektonicznego. Dziś rozwiązania Apple fascynują wszystkie branże i pokolenia, klientów można określić mianem entuzjastów Apple. Jedną z dostępnych form kontaktu z Cortland, oprócz zadzwonienia na wybrany numer telefonu jest rozmowa online poprzez czat dostępny na stronie w prawym dolnym rogu. Inną formą jest wysłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected], która zostaje przekazana bezpośrednio do Biuro Obsługi Klienta. Konsultanci odpowiadają w jak najszybszym tempie. W przypadku chęci zgłoszenia jakichś błędów lub problemów związanych z usługami  zgłaszać trzeba na oddzielny  adres e-mail [email protected]

Infolinia Cortland

Najszybszym oraz najprostszym sposobem z Cortland jest kontakt telefoniczny na podany numer telefonu 61 66 90 200, którego odbierają konsultanci z Biuro Obsługi Klienta Cortland. Linia telefoniczna jest czynna w wybranych godzinach od poniedziałku do soboty od 9:00 – 20:00, w niedziele oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają połączeń przychodzących. Ze względu na dużą ilość oddziałów stacjonarnych w Polsce możliwy jest kontakt telefoniczny z wybranym oddziałem. Oprócz telefonu każdy oddział posiada własny adres poczty internetowej. Wybranie formy połączenia telefonicznego jest najszybszą formą kontaktu.

Cortland telefon 61 66 90 200