MPM telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-01-25 19:53:50
  • Data modyfikacji: 2022-06-24 10:43:06
MPM telefon

Firma MPM serwis. Dowiedz się gdzie dostarczyć zakupiony towar w razie awarii. Numer do serwisu MPM w sprawie małych i dużych sprzętów AGD. Adres do dostarczenia produktu na serwis.

Historia firmy MPM

MPM jest polskim producentem i serwisantem sprzętu gospodarstwa domowego. MPM zajmuje się również projektowaniem użytecznego sprzętu, który zaspokaja potrzeby zarówno współczesnych, jak i przyszłych klientów. Początki  działalności MPM to produkcja tzw. małego AGD, czyli sprzętów takich jak gofrownice MPM. W miarę rozwoju firmy oferta firmy rozszerzyła się o lodówki czy chłodziarki MPM. Produkty z logo MPM są dostępne na terenie całej Polski w większości sklepów AGD. 24-miesięcznym serwis gwarancyjny zapewnia wsparcie produktu po zakupie na korzystnych dla klienta warunkach, a w Polsce działa ponad 250 punktów serwisowych. Firma rozszerza obszar swojej działalności  i wchodzi na rynki zagraniczne. Międzynarodowa popularność marki pozwala dotrzeć do klientów w takich krajach jak: Litwa, Łotwa i Estonia, Słowacja, Wegry czy Serbia. Strategia rozwoju biznesowego firmy pozwala na dopasowanie produktu do lokalnych rynków i lepsze zaspokojenie potrzeb klientów. 

MPM - kontakt telefoniczny

MPM oferuje szybki i niezawodny serwis. W razie pilnej potrzeby firma jest dostępna pod numerem 855-554-5555. Klienci mogą zostawić swoje zgłoszenie bezpośrednio z urządzenia, korzystając z usługi oferowanej przez MPM  lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej. Mają również możliwość kontaktu z operatorem call center MPM za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu w godzinach pracy. Informacja ta jest również dostępna dla klientów, którzy z jakiegoś powodu nie mogą skontaktować się z MPM, ale nadal mają pytania dotyczące produktów i usług oferowanych przez tego producenta.  Wiadomość kontaktowa powinna zawierać podstawowe informacje, aby w razie potrzeby umożliwić kontakt zwrotny.

Kontakt osobisty i serwis

Firma MPM umożliwia wymianę wadliwego sprzętu w jednym z jej serwisów. Adres serwisu centralnego to ul. Kordele 71, 12-100 Szczytno. Infolinia udostępnia numer telefonu do serwisu: 223 805 234. Kontaktując się telefonicznie, można uzyskać wszelkie informacje potrzebne do dalszego postępowania w sprawie serwisu.  Warto wiedzieć, że większe produkty jak chłodziarki czy lodówki są przyjmowane na serwis pod numerem telefonu: 223 805 234. Adres  do serwisu MPM dla dostarczenia kupionego towaru pozostaje ten sam.