Raiffeisen Telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-02-06 21:49:43
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 16:05:31
Raiffeisen Telefon

Aktualne dane kontaktowe do banku Raiffeisen. Uzyskaj pomoc konsultantów lub informację w sprawie oferty na infolinii telefonicznej Raiffeisen. Telefon Raiffeisen udostępniony dla klientów na stronie internetowej.

Co to jest Raiffeisen?

Raiffeisen to bank, który w 2018 roku został przejęty przez Bank BNP Paribas Bank Polska. Raiffeisen bank zniknął z rynku. Bank został kupiony i obecnie działa on pod zmienionym szyldem BNP Paribas banku. W przypadku kontaktu klienci mają możliwość skorzystania z danych udostępnionych przez BNP Paribas.

Kontakt Raiffeisen

W przypadku kontaktu z nowym bankiem istnieje kilka możliwości dostępnych dla klientów. Jednak zanim zainteresowany skontaktuje się z bankiem, to warto sprawdzić FAQ. Są to zebrane najczęściej zadawane pytania przez klientów oraz przygotowane przez pracowników banku odpowiedzi do nich. Zainteresowani mają możliwość przejrzenia pełnej bazy pytań i odpowiedzi, dzięki czemu mają możliwość znalezienia odpowiedzi, co spowoduje, że kontakt nie będzie konieczny.

Dla klientów został przygotowany formularz kontaktowy, który po odpowiednim wypełnieniu może zatwierdzić i wysłać zgłoszenie zawierające wiadomość z pytaniem. Odpowiedzi wysyłane są na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu.

Na stronie internetowej znajduje się możliwość wyboru czatu online z doradcą. Pod odpowiednią zakładką znajduje się przycisk, który po naciśnięciu i podążaniu za instrukcjami zapewnia kontakt online dla klienta z konsultantami.

Telefon Raiffeisen

Kiedy bank Raiffeisen działał w Polsce, posiadał kilka telefonów Raiffeisen. Jednym z nich był telefon Raiffeisen przeznaczony do kontaktu z telefonów stacjonarnych oraz z zagranicy: +48 22 578 56 02. Drugi telefon Raiffeisen używany jest do kontaktu z telefonów komórkowych: +48 801 822 222. Opłata była zgodna z taryfą operatora dzwoniącego. Istniał również jeszcze jeden telefon Raiffeisen, który był wykorzystywany do wysyłania wiadomości SMS: +48 664 908 619.

Telefon BNP Paribas

Klienci mają możliwość kontaktu za pomocą telefonu BNP Paribas, czyli banku, który obecnie wykupił poprzedni Raiffeisen. Telefon BNP Paribas dla zainteresowanych to: 500 990 500. Działa on jak infolinia telefoniczna obsługiwana 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Istnieje również drugi telefon BNP Paribas: +48 22 134 00 00. Jest on dostępny dla połączeń krajowych oraz z zagranicy. Jest on również czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Placówki Raiffeisen

Na stronie internetowej Raiffeisen znajduje się lista wszystkich dostępnych placówek i bankomatów. Można tam znaleźć dokładne dane adresowe oraz godziny otwarcia konkretnej placówki. Oprócz tego znajduje się przycisk do umówienia spotkania z doradcą w danym miejscu.