0

Nextbike telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-07-20 22:06:54
  • Data modyfikacji: 2022-11-07 14:29:33
Nextbike telefon

Bezskutecznie poszukujesz aktualnego kontaktu z Nextbike? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt. Telefon Nextbike pozwoli na rozmowę z konsultantem firmy.

Telefon Nextbike

Jedną z opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Nextbike. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość dowiedzenia się od konsultantów firmy wszelkich istotnych informacji, a także zgłosić mogą wszelkie nieprawidłowości związane z rowerami. Warto zaznaczyć, że na stronie podany został więcej niż jeden aktualny telefon Nextbike. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, dzięki czemu klienci łatwiej mogą znaleźć odpowiedni kontakt.

Telefon Nextbike w sprawach kontaktu: +48 22 382 13 12
Telefon Nextbike do zarządu firmy: +48 22 208 99 90

Kontakt Nextbike

Dodatkowo istnieje możliwość skontaktowania się z firmą Nextbike za pośrednictwem dostępny adresów poczty elektronicznej. Na podane skrzynki mailowe klienci mogą wysyłać wszelkie prośby czy nieprawidłowości. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Istnieje także alternatywa kontaktu mailowego i skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Nextbike formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie konkretnych pól swoimi danymi osobowymi, a także będzie musiał wybrać temat zgłoszenia i dokładnie opisać sytuację, z jaką zwraca się o pomoc.

Adres korespondencyjny Nextbike

Klienci preferujący bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. Na podany adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów za pośrednictwem korespondencji listowej. Warto jednak zaznaczyć, że na odpowiedź należy poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta Nextbike.

Adres korespondencyjny

Nextbike Polska S.A.
ul. Przasnyska 6B, 01-756 Warszawa