Telefon do konsultacji farmaceutycznej

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2020-02-28 13:41:47
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 15:46:45
Telefon do konsultacji farmaceutycznej

Numer telefonu do konsultacji farmaceutycznej jest podany na stronie infolinii. Skorzystaj z całodobowej konsultacji farmaceutycznej w sprawie leków.

Farmaceuta kontakt

Farmaceuta – osoba z wykształceniem wyższym w zakresie farmaceutyki, dlatego jest idealnym konsultantem na linii z informacjami o lekach. W przypadku nieposiadania recepty od lekarza farmaceuta może udzielić przydatnych informacji na temat doboru suplementów oraz leków niewymagających recepty.

Dla osób zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat przepisanych leków przez lekarza, kontakt online lub przez telefon z doświadczonym farmaceutą może się przydać. Farmaceuci obsługujący linię telefoniczną są wyszkoleni w zakresie działania substancji psychoaktywnych, dlatego można uzyskać informacje dotyczącej postępowania w przypadku przedawkowania silnych leków przepisanych przez lekarza. Pracownicy linii udzielają również najlepszych porad w nagłych przypadkach, a także w kwestii diety. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 800 190 590

Infolinia farmaceutyczna

To darmowa porada dla osób bez doświadczenia w sprawie doboru leków. Punkty farmaceutyczne nie udzielają odpowiedzi w sprawie leków, z tego względu powstała linia dostępna całodobowo ze względu o zdrowie konsumentów. Niestety kontakt telefoniczny nigdy nie zastąpi odwiedzenia stacjonarnie placówki medycznej z lekarzami specjalistami. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu czynny całodobowo.

Konsultacja farmaceutyczna telefon 800 190 590