Funeda telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-08-10 03:44:53
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 16:51:12
Funeda telefon

Funeda kontakt - Funeda pożyczka na raty. Złóż wniosek lub skontaktuj się osobiście. Bez zaświadczeń, prosty formularz, szybka decyzja. Pieniądze w 15 minut.

Funeda kontakt

Funeda, czyli firma zajmująca się pożyczkami. Można wybrać kwotę pożyczki, a firma dostosuję termin spłaty dopasowany do Twoich możliwości. Funda oferuje szybką decyzję. Kwota pożyczki zaczyna się od 2500 złotych, a sięga do 12000 złotych z terminem spłaty do 42 miesięcy. Do złożenia wniosku potrzebne jest jedynie konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej i telefonu komórkowego.

Telefon Funeda jest dostępny dla klientów lub osób starających się o pożyczkę,  a obsługą spraw zajmuję się kancelaria SIGNI S.A. Kontakt poprzez telefon czy formularz kontaktowy na stronie to jedyne dostępne opcje, wystarczy podać swoje imię, nazwisko, telefon komórkowy, adres e-mail oraz zawrzeć wiadomość. Funeda nie udostępnia na swojej stronie żadnych szczegółowych danych kontaktowych czy mediów społecznościowych. Aby poznać Funeda Opinie, wystarczy skorzystać z forum.

Funeda kontakt telefoniczny

Funeda telefon kontaktowy to prawdopodobnie najszybsza forma kontaktu z firmą. Kontakt telefoniczny może być dostępny w godzinach otwarcia głównego biura.

Godziny otwarcia Funeda:

poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00

Funeda telefon kontaktowy Łódź:

22 598 79 29

Biuro obsługi klienta Funeda:

71 756 77 56

Funeda adres e-mail

Aby skontaktować się z Funeda drogą elektroniczną, wystarczy wysłać wiadomość na podany adres e-mail. 

Kontakt Funeda:

[email protected]

Dane kontaktowe Funeda

Na oficjalnej stronie nie ma informacji na temat szczegółowych danych do kontaktu z firmą, jednak firma posiada swoje biuro w Łodzi i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00. Przed wizytą jest możliwość skorzystać z Funeda telefonu kontaktowego.

Adres siedziby Funeda:

Henryka Sienkiewicza 85/87, 90-057 Łódź
Lokalizacja: Orion Business Tower