0

Telefon Galeria Nowy Świat Rzeszów

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-16 10:34:45
  • Data modyfikacji: 2022-09-14 10:16:16
Telefon Galeria Nowy Świat Rzeszów

Galeria Nowy Świat telefon - skontaktuj się z galerią handlową w Rzeszowie. Aktualne dane kontaktowe dostępne na stronie. Uzyskaj informacje telefonicznie.

Galeria Nowy Świat Kontakt

Galeria Nowy Świat jest jednym z kilku centrów handlowych Rzeszowie. Posiada różnorodną gamę sklepów z kategorii ubrania, dom i ogród czy elektronika. Dodatkowo na terenie galerii znajduje się kręgielnia oraz strefa gastronomiczna.

Aby uzyskać kontakt z galerią najprostszym sposobem będzie odwiedzenie placówki osobiście. W przypadku gdy nie ma możliwości na kontakt osobisty, dostępny jest Galeria Nowy Świat telefon. Dodatkowo na oficjalnej stronie można znaleźć informację dotyczące adresu e-mail poszczególnych działów galerii. Jeśli żadna z tych opcji nie jest odpowiednia, równie dobrze można wykorzystać media społecznościowe takie jak Instagram czy Facebook, na których galeria posiada swoje oficjalne konto.

Galeria Nowy Świat telefon

Aby uzyskać informację poprzez kontakt telefoniczny, wystarczy skorzystać z podanego na stronie numeru. Galeria Nowy Świat telefon obsługuję poprzez punkt informacyjny oraz działy takie jak biuro administracji czy marketing.

Galeria Nowy Świat telefon Punkt informacyjny

+48 17 717 90 01

Wynajem powierzchni

17 717 90 02

Marketing

+48 17 717 90 02

Biuro administracji galerii

+48 17 717 90 02

Galeria Nowy Świat online

Galeria Nowy Świat na swoich mediach społecznościowych udostępnia nowości oraz promocję ze sklepów znajdujących się na terenie placówki, jednak klienci mogą wykorzystać profile galerii w celach uzyskania kontaktu online. Wystarczy wejść na oficjalne konto galerii i wysłać tam wiadomość prywatną. Kolejnym sposobem na uzyskanie kontaktu z Galeria Nowy Świat online jest wysłanie wiadomości poprzez tradycyjny adres e-mail, podany na stronie.

Wynajem powierzchni Galeria Nowy Świat e-mail

[email protected]

Marketing

[email protected]

Biuro administracji galerii

[email protected]

Dyrektor Galerii

[email protected]

Galeria nowy świat adres

Aby skontaktować się osobiście z dowolnym pracownikiem galerii lub uzyskać pomoc z punktu informacji można odwiedzić galerie osobiście. Galeria nowy świat godziny otwarcia od poniedziałku do soboty 9:00-21:00

Galeria nowy świat adres

ul. Krakowska 20, 35-111 Rzeszów