0

Radio ZET telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-07-15 03:01:14
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 14:58:49
Radio ZET telefon

Radio ZET telefon - kontakt do stacji radiowej w polsce. Sprawdź co było grane Radio ZET. Zobacz aktualne informacje kontaktowe na stronie. Numer telefonu.

Radio ZET kontakt

Radio ZET jest komercyjną stacją radiową w Polsce, należącą do holdingu Eurozet. Radio ZET wiadomości można sprawdzić wchodząc na oficjalną stronę radia. Radio ZET online umożliwia słuchanie radia bez posiadania radia. Jest to darmowe radio internetowe.

Radio ZET kontakt dostępny jest na wiele sposobów. Pierwszym z nich może być popularne w ostatnich czasach wykorzystanie mediów społecznościowych. Wystarczy odwiedzić oficjalny profil Radio ZET Instagram lub Facebook i napisać wiadomość prywatną. Co więcej, aby być na bieżąco z informacjami, warto śledzić Radio ZET Twitter, na którym podawane są szybkie newsy z kraju. Jednak aby uzyskać kontakt z radiem w inny sposób, można wykorzystać Radio ZET telefon lub wysłać wiadomość za pośrednictwem tradycyjnego adresu e-mail.

Radio ZET telefon

W celu uzyskania kontaktu z radiem wykorzystując Radio ZET telefon, wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu. Numery zależne są od sprawy i działu, do którego jest chęć zadzwonić.

Recepcja Radio ZET telefon
(22) 583 32 00 lub (22) 583 31 00

Telefon do prowadzących Radia ZET
321 321 321

Biuro Obsługi Słuchacza
321 321 000

Biuro Prasowe Radia ZET i grupy Eurozet
(22) 583 31 42 (kontakt tylko dla mediów)

Radio ZET online

Radio ZET online kontakt dostępny jest za pośrednictwem poczty e-mail lub mediów społecznościowych. Radio ZET kontakt online może posłużyć w celach informacyjnych oraz dla firm zajmujących chcących podjąć współprace z radiem.

Biuro Obsługi Słuchacza
E-mail: [email protected]

Radio ZET.PL
E-mail: [email protected]

Dział Promocji Radia ZET
E-mail: [email protected]

Radio ZET adres

Aby skontaktować się osobiście lub wysłać list tradycyjną pocztą wykorzystaj dane adresowe Radio ZET. Stacja swoją siedzibę posiada w Warszawie.

Adres Radio ZET:
Żurawia 8, 00-503 Warszawa