Ordo Iuris telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-02-11 21:51:45
  • Data modyfikacji: 2022-12-28 15:43:34
Ordo Iuris telefon

Skorzystaj z dostępnych sposobów na kontakt z Ordo Iuris. Telefon Ordo Iuris daje klientom możliwość na otrzymanie przydatnych informacji. Telefon Ordo Iuris dostępny jest dla klientów wyłącznie w wybranych dniach oraz godzinach. Skorzystaj z telefonu Ordo Iuris.

Ordo Iuris telefon

Pierwszą z metod, z której mogą skorzystać klienci w celach skontaktowania się z pracownikami Biura Obsługi Klienta, jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej telefonu Ordo Iuris. Podczas bezpośredniej telefonicznej rozmowy z konsultantem Ordo Iuris możliwe jest otrzymanie istotnych i przydatnych danych z zakresu aktualnej oferty firmy. Dodatkowo także pracownicy telefonu Ordo Iuris dzięki swojej wiedzy potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto także nadmienić, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Ordo Iuris. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu. Telefon Ordo Iuris dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach, które zostały podane poniżej. Już dzisiaj skorzystaj z dostępnych numerów kontaktowych i uzyskaj w kilka minut potrzebne informacje oraz odpowiedzi.

Telefon Ordo Iuris Warszawa: (22) 404 38 50

Telefon Ordo Iuris Bruksela: +32 2 403 36 84

Telefon Ordo Iuris kontakt dla mediów: +48 533 073 935

Telefon Ordo Iuris kontakt z Centrum Interwencji Procesowej: +48 531738774

Telefon Ordo Iuris kontakt z Zespołem do spraw Ochrony Dzieci i Młodzieży: 690 070 150
*Telefon Ordo Iuris dostępny jest dla klientów wyłącznie w piątki w godzinach od 12:00 do 18:00.

Ordo Iuris kontakt

Dodatkowo dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu firma Ordo Iuris udostępnia także adres poczty elektronicznej. Na podaną poniżej skrzynkę mailową klienci mogą wysyłać wiadomości. Ważne, żeby w tytule maila znalazł się powód, z jakim klient pisze do pracowników Biura Obsługi Klienta Ordo Iuris, a w treści wiadomości należy ze szczegółami dokładnie opisać dany problem. Pomoże to znacznie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Ordo Iuris powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci Ordo Iuris z pewnością dołożą wszelkich starań i trosk, aby wysłać maila zwrotnego, jak najszybciej będzie to tylko możliwe.

E-mail Ordo Iuris kontakt dla mediów: [email protected]
E-mail Ordo Iuris kontakt z Centrum Interwencji Procesowej: [email protected]
E-mail Ordo Iuris kontakt z Zespołem do spraw Ochrony Dzieci i Młodzieży: [email protected]

Dane korespondencyjne

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu mogą skorzystać z dostępnych adresów korespondencyjnych. Na poniższy adres można za pomocą listów wysyłać wszelkie sprawy oraz pytania. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę metodę kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. W przypadku, gdy sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z szybszej formy kontaktu, jak na przykład telefon Ordo Iuris. Pozwala on klientom na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji bez wychodzenia z domu w zaledwie parę minut.

Adres Ordo Iuris Warszawa: ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Adres Ordo Iuris Bruksela: Schuman Roundabout 2-4, Level 6, 1040 Brussels, Belgium